Veronika Žilková se distancuje od rozchodu dcery Agáty. Jaromír Soukup přiblížil, co se v jejich vztahu odehrávalo za zavřenými dveřmi

Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 9. 2023

Od rozchodu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa uběhly už tři týdny a o důvodech konce jejich vztahu dvojice doteď mlžila. Mediální magnát však nyní prolomil hradbu mlčení a v krátkém rozhovoru pro týdeník Sedmička nastínil důvody, které mohly vést ke krachu lásky s Hanychovou, z níž vzešla dcera Rozárka. Z jeho slov je znát, že ho rozchod s matkou dítěte velmi trápí, a uznal, že v poslední době neprožíval nejšťastnější období. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila herečku Veroniku Žilkovou s dotazem, jak vnímá to, že dceři Agátě nevyšel další vztah, kterému sama paradoxně věřila. "Nebudu to komentovat, nejsem jejich mluvčí," odpověděla držitelka Českého lva s omluvou.

Agáta Hanychová byla tou, která rozchod s šéfem televize Barrandov oznámila světu. Začátkem září sdílela na instagramovém profilu černobílou společnou fotografii, kterou doplnila obsáhlým komentářem. Ani zmínkou však nenaznačila, co stálo za rozpadem jejich vztahu. Z nejnovějšího Soukupova rozhovoru pro týdeník Sedmička vyšlo najevo, že z tohoto způsobu veřejného prohlášení nebyl mediální magnát dvakrát nadšený.

"Upřímně - oznamování rozchodu přes Instagram považuju za nevhodné, ale už se tak stalo," uvedl moderátor několika pořadů. Nastínil také to, co mohlo přispět ke konci vztahu s Agátou, s níž tvořil pár od loňského června. "Je brzo na to, o tom hovořit. Každý máme nějakou představu o partnerovi a ty představy se někdy míjejí," vysvětlil na úvod svého překvapivého vyjádření majitel televize Barrandov.

Jaromír Soukup dle svých slov neprožíval poslední týdny před rozchodem jednoduché období, což se vepsalo i do jeho chování. "Obecně můžu říct, že pokud bylo na škodu, že moc pracuju, mám starosti a ne každý den se směju, to je zlé, protože to je asi pravda. A jestli to byla moje chyba, nevím, ale já holt takový jsem," řekl dále a doplnil, že ho poslední měsíce trápily zdravotní potíže. "Za poslední dva měsíce jsem měl těžké zdravotní problémy, což mi taky nepřidalo, tudíž jsem nebyl nejzábavnější společník," zhodnotil poslední dobu, kdy na přeskáčku trávil čas s Agátou v Marbelle a v Praze.

Maminka Agáty Hanychové Veronika Žilková byla na dotaz ohledně konce vztahu své dcery o mnoho méně sdílnější. "Nebudu to komentovat, nejsem jejich mluvčí. Moc se omlouvám," sdělila pro ŽivotvČesku.cz herečka, jež sama prožívala v loňském roce rozchod s manželem Martinem Stropnickým.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.