Věštba na přelomové novoluní. Nemyslete si, že vše půjde hladce, pozor na agresivitu, říká kartářka

Měsíc - ilustrační foto
Měsíc – ilustrační foto
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 10. 2021

Novoluní vstoupilo ve středu 6. října do znamení Vah. Nastal čas, kdy je vhodné poskládat věci a vztahy, na které jste přes léto neměli energii a pomyšlení. Nemyslete si, že všechno půjde jenom hladce. "Toto novoluní bude také velmi silně výbušné a agresivní," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz vědma a kartářka Helen Stanku.

Novoluní nese naději, že se všechno poskládá tak, jak má. Nejenom v životě osobním a partnerském, ale i v pracovní a společenské sféře.

"Čeká nás spoustu nevšedních zážitků. Neobvykle silné seskupení planet během novoluní přidává tomuto dni na významu. Novoluní bude dělat společnost Mars a Merkur, a to dává šanci vykonat něco symbolicky přelomového, co nám dovolí pohnout se z místa s ambiciózními projekty, plány a předsevzetími. Nemyslete si, že všechno půjde jenom hladce. Toto novoluní bude také velmi silně výbušné, agresivní, a proto se nenechte ukolébat omylem, že klidná, vyrovnaná Váha uklidní veškeré spory a nedorozumění. Můžete si však vytvořit vizi velkých změn," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz uznávaná vědma a kartářka Helen Stanku.

Lidé by měli mít na paměti, že mohou narazit na překážky. Překonat je bude vyžadovat tvrdý boj. "Tento den nás mohou potrápit žaludeční potíže, mohou za nimi být i psychické problémy. Na vytrávení je dobrá celerová nať, lékořice či kozlík. Berani by si měli vzít k srdci rady přátel ohledně jejich srdečních záležitostí," doporučila Helen Stanku, která se rozhodla pro magický den také vyložit tarotové karty.

"Z tarotů vyšla karta Luna a na tento den radí nepodléhat iluzím a snům. Ty rozpouští světlo reality. Lunu vnímáme z našeho úhlu pohledu stále jinak a ona je přitom pořád stejná. Celistvý a vědomý člověk pozoruje, naslouchá a mlčí. A nepřátelé číhají. I když se prohlašují za vaše přátele. Nastává volba mezi tím, co by se chtělo a co je správné. Pokud se budete držet pravidel, můžete se zbavit sebeklamu a být opět sami sebou. Postavte se čelem starým iluzím. Dovolíte tak ze svého života odejít neklidu, pochybnostem, pesimismu a nestabilitě. Odevzdejte Luně své nereálné touhy i slabosti. Odměnou vám bude poznání síly vaší vůle a umění být sami sebou. Luna pomáhá růst, pokud se správně zaseje," usmála se při své předpovědi pro ŽivotvČesku.cz známá kartářka, za kterou tajně chodí řada slavných lidí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.