Věštba na únor pro obyvatele Česka. Čekají nás zkoušky a nová pravidla, říká kartářka Helen Stanku

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 1. 2021

Jaký bude druhý měsíc magického roku 2021? V únoru bude pokračovat velká transformace, kterou naznačil už přelom letopočtu. "Období úplňku nás bude vytáčet, nic nebude tak, jak bychom to chtěli," předpověděla pro ŽivotvČesku.cz kartářka a vědma Helen Stanku.

Kartářka Helen Stanku pochází z rodu, ve kterém nebyla nouze o mágy a vědmy, ale také o loutkáře a akrobaty. Certifikovaná koučka přiznává, že má otevřenou 7. a 6. čakru, takže může vykládat osud a lidem aktivovat jejich třetí oko - pomáhat jim rozvíjet intuici.

Zamilované dvojice zajímá zejména Valentýn. Budeme flirtovat ostošest, hvězdy budou v dobrém rozmaru příznivé konstelace Merkuru s Jupiterem.

"Období okolo první dekády bude zajímavé. Tarotovou kartu Šestku disků, která nese vlastní zasloužený úspěch v rovině materiální, ale i citové, avšak také učí velkou trpělivost a odříkání, dokresluje v astrologii jev novoluní ve znamení svobodomyslného Vodnáře. Čeká nás 11. února a bude to vypadat na den a fakticky období tří dnů před i po, kdy budou jako na mučidlech všichni milovníci restriktivních diet a hubnutí. Jednoduše budou mít problém vidět, jak se kouří z hrnku s voňavou čokoládou. Pracovní předsevzetí budou také tát jako led a aura nálad se jednoduše přimkne k relaxu, k němuž nabádá konjunkce Luny v novoluní ve znamení Vodnáře s Merkurem a Jupiterem a s konjunkcí Venuše s Jupiterem. Trpět bude ten, kdo si musí odříct pokušení," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku.

V lásce ukazuje Šestka disků obětavost, někdy až na vlastní úkor. Budete se snažit se, aby druhému nic nechybělo. Budete na roztrhání a vlastně na sebe nebudete mít čas. Od toho je kousek k pocitu osamění, protože nezbude moc prostou pro společné výlety, akce a sdílení. Někdy pak ve vztahu bývá až nuda.

V oblasti financí ukazuje na pozvolný konec něčeho nepěkného. Jen i na tom pěkném se musí zapracovat a zpravidla se čeká na výsledek déle. Tady se se zbrklostí a spěchem nic nenažene

"Druhá dekáda bude pod nadvládou mystické tarotové karty Hvězda, která posiluje touhu, plní přání a žene k cílům. Někdy se člověk ale přesto může cítit osamělý a to tehdy, když jsou přání nereálná. O vysoké vášnivé napětí se však na Valentýna hvězdy postarají. Auru erotické energie nese Luna vcházející ve znamení Berana a příznivý sextil Marsu s Neptunem a Luna s Plutem. Přinese to přátelskou náladu a ta se bude hodit při setkání s milovanou osobou. Konjunkce Merkuru s Jupiterem pomůže zvýšit sexuální napětí, protože budeme sršet humorem a také se lehce škádlit, a to k lásce patří," předpověděla Helen Stanku pro ŽivotvČesku.cz.

Tarotová karta Hvězda je v lásce nepředvídatelná. Posílí lidi, kteří si věří a vztahy, postavené na důvěře. Vrací nás také do dětského umění snění. Ve sféře financí nese hvězda novinky. Přesto, že budou působit jaksi vzdáleně a málo uchopitelně, budou zásadní. Hvězda nese pomalý obrat k lepšímu.

"Třetí únorová dekáda bude obdobím zkoušek. Úplněk ve znamení Panny se smyslem pro detail dokresluje moudrá, avšak testující tarotová karta Velekněz. V období úplňku (27. února), již tři dny před až tři dny po, nás bude všechno vytáčet. Nic nebude tak, jak bychom chtěli. O houpačkovou náladu se postará úplněk ve znamení Panny. Mohou nás vytočit i malé drobnosti a bylo by dobré naplánovat si spíše odpočinek a čas pro sebe. Tarotová karta Velekněze nese duchovní podporu vyšších sil, řešení rodinných situací, ale také touhu po duchovním postupu. Můžete odhalit skryté tajemství. I když se budete snažit kráčet po mystické cestě, budete konfrontováni se svými každodenními starostmi. Karta Velekněz nese také inspiraci. Je o inspiraci, filozofii, duchovním růstu, evoluci. Říká vám, že své běžné záležitosti je dobré řídit tak, aniž byste museli okolí do něčeho nutit. Vaše dominance má být přirozená. V té době je dobré mít na paměti, že Génius dobra se člověka drží z pravé a génius zla z levé strany. Vědomí naslouchá jejich hlasům. Chce-li však člověk jít cestou svobody a volnosti a dosáhnout vykoupení, měl by především vnímat hlas svého svědomí a jím se řídit.  Pak vám Velekněz věští úspěch, protože své věci umíte v pořádku dotáhnout do konce," dodala k velké předpovědi pro ŽivotvČesku.cz věhlasná vědma a kartářka.

V lásce přichází období zkoušek. I když tyto zkoušky nejsou nic příjemného a někdy nesou ztrátu iluzí, máte na ně. Můžete z nich vyjít posíleni vy i vaše vztahy.

Ve finanční sféře bude potřebný náhled a rozvaha. Podvolit se nátlaku autorit. Bude potřeba dodržet nová pravidla, často náročnější než ta dosavadní.

V pondělí byl v Česku zaznamenán nejvyšší denní nárůst počtu případů nemoci covid-19 od ko...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu