Vévodkyně Kate měla online setkání s dětmi v Pákistánu. Chceme si s vámi zahrát hru, prosily

Vévodkyně Kate je přirovnávána k princezně Dianě
Vévodkyně Kate je přirovnávána k princezně Dianě
Foto: Showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 10. 2020

Vévodkyně Kate (38), manželka britského prince Williama, je známá svým laskavým chováním a empatickým přístupem. Často se účastní charitativních akcí, podporuje řadu organizací a jde ve stopách lidmi milované princezny Diany (†36). I jako trojnásobná matka zvládá mnoho věcí a neztrácí svůj pověstný optimismus.

Vznešenost a lidskost vévodkyně z Cambridge z ní dělá oblíbenou osobnost, kterou mají lidé velmi rádi. Matka tří dětí - prince George (7), princezny Charlotte (5) a dvouletého prince Louise, svědomitě plné nejen mateřskou roli, ale také řadu královských povinností. Její chování a laskavost je často připodobňována k matce prince Williama a Harryho, zesnulé princezně Dianě.

Tentokrát Kate uspořádala i s manželem online setkání s učiteli a dětmi z Islamabádské školy pro dívky, která byla založena v roce 1967 a sídlí v hlavním městě Pákistánu. S nimi se zapojili do zábavné hry založené na hádání slov zvané Pictionary, jejímž objevitelem je tvůrce stolních her Robert Angel. Ta se hraje ve skupině a hráči mají za úkol uhádnout slova svých spoluhráčů. "Chceme si s vámi zahrát malou hru," řekly děti na úvod videa zveřejněném na oficiálním profilu královského páru.

Žákyně školy kreslily na tabuli obrázky a vévodkyně s vévodou z Cambridge museli hádat, co kresby zobrazují. "Vážíte si toho, že jste teď zpátky ve škole a můžete vidět vaše kamarády a učitele?" zeptala se dívek manželka prince Williama. Během hraní se všichni společně hodně nasmáli a na dětech bylo vidět, že jsou z pozornosti a zájmu královského páru skutečně nadšené a šťastné.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.