Vévodkyně Kate slaví 39. narozeniny. Z manželky prince Williama se stala učitelka na plný úvazek

Vévodkyně Kate je přirovnávána k princezně Dianě
Vévodkyně Kate je přirovnávána k princezně Dianě
Foto: Showpix.cz
Publikováno: 9. 1. 2021

Vévodkyně z Cambridge a britským národem milovaná módní ikona Kate Middleton (39) slaví 9. ledna poslední narozeniny před jubilejní čtyřicítkou. Události posledních několika měsíců jí znemožnily realizovat spoustu aktivit spojených se životem členky královské rodiny, ale na druhou stranu poskytly čas strávený doma s dětmi. Uznává, že být matkou a zároveň učitelkou na plný úvazek je velmi náročné.

Manželka prince  Williama byla stejně jako další členové britské královské rodiny v posledních několika měsících výrazně méně pracovně vytížena – v porovnání s minulými roky. Z vévodkyně se téměř ze dne na den stala úplně obyčejná žena, matka a učitelka vlastních dětí. Jednoduché to pro ni rozhodně nebylo.

"Připadám si jako zlý člověk, ale s dětmi jsme se učili i v průběhu svátků, když škola nebyla. Mají spoustu energie a já upřímně nevím, kde ji berou. Když na konci dne sečtu a podtrhnu vše, co jsem udělala, zjistím, že jsem postavila a zase složila stan, uvařila, upekla a udělala spoustu dalších věcí. Děti si to užívají a je zajímavé, co člověk zvládne během jednoho dne," prozradila vévodkyně Kate v rozhovoru pro televizní kanál BBC.

Pro královský pár a jeho tři děti není společný čas jenom o domácí výuce, ale i o zábavě. V Komunitním centru sv. Lukáše vévodkyně přiznala, co prince George a princeznu Charlotte baví nejvíc. "Baví je dělat pizzu, obzvlášť zadělávat těsto. Mají radost, když můžou být upatlaní."

V případě, že si princ William a jeho krásná manželka už nevědí rady s učivem, zavolají zkušené královně Alžbětě II. (94), která prošla domácí výukou proto, že její otec nenáviděl školu. William přiznal, že hlavně on potřebuje pomoc často.

"Zjistil jsem, že nejsem moc trpělivý. A měl bych se stydět za své znalosti matematiky, neumím látku druhé třídy," řekl vévoda z Cambridge v podcastu bývalého fotbalového reprezentanta Anglie Petera Crouche (39).

Ne vždy jsou peníze tím hlavním ukazatelem vkusu a elegance. Důkazem je vévodkyně Kate (39...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu