Video jen pro otrlé: Vyměněná manželka zažije skryté kamery a odposlouchávání. Ke kontroverznímu dílu reality show promluvila režisérka

Autor: TV Nova | Výměna manželek
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 2. 2022

Nová epizoda úspěšné reality show, ve které dochází k výměně manželek, tentokrát divákům přinese nečekanou a šokující podívanou. Náhradní maminka Petra (29) si totiž se svým dočasným partnerem Emanuellem (41) nepadne úplně do oka. Podezírá ho totiž, že k ní není upřímný, a zdá se jí, že se chová zvláštně. Vše navíc vyvrcholí, když přijde na to, že ji v bytě tajně odposlouchává. Pro ŽivotvČesku.cz k poměrně emotivnímu a kontroverznímu dílu promluvila režisérka pořadu.

Nová epizoda reality show ze života českých domácností představí tentokrát rodinu z Plzně, kterou tvoří Emanuell (41), Eva (38) a jejich děti Bára (9) a Emanuell mladší (5). Jejich soužití je poněkud třaskavé, tatínek totiž patří mezi vznětlivé muže, kteří pro ostrá slova a vztek nejdou daleko. Jeho ženě se navíc nelíbí, jakým způsobem spolu jako pár komunikují. Od účasti ve Výměně si tak slibuje, že by jim mohla pomoci tuto situaci, která není nijak příznivá, vyřešit. Emanuell se totiž mimo jiné netají tím, že kdyby s Evou neměl děti, nejspíš by se rozvedl.

V Chomutově žijí Petra (29), Jarda (33) a Sára (10). Pár spolu žije teprve rok, jejich soužití je však téměř bezproblémové a zdá se, že přítomnost maminčina nového přítele v domácnosti svědčí také malé Sáře. I přesto však Jára vidí prostor pro zlepšení, připadá mu totiž, že by se s Petrou mohli méně hádat. To je také důvodem, proč rodinu do reality show přihlásil.

Pro Petru nebude deset dní v plzeňské domácnosti vůbec jednoduchých. Poměrně brzy si totiž začne myslet, že jí Emanuell lže, a navíc se jí zdá, že jeho chování je celkově zvláštní. Její podezření se potvrdí, když zjistí, že její dočasný manžel do pokoje, kde spí, potají nainstaloval dětskou chůvičku, pomocí které ji odposlouchává. Navíc po bytě rozmístí také několik kamer, což Petru pochopitelně nenechá chladnou.

Znepokojená Petra se začne bát, kde všude by ještě kamery mohly být, a začíná mít strach jít například do koupelny. Kromě toho Emanuell není schopný své chování jakkoli smysluplně vysvětlit. Není proto překvapivé, že celá událost bude mít dramatickou dohru.

Pro ŽivotvČesku.cz o nezvyklé situaci při natáčení promluvila kreativní producentka Jana Rezková. "Dodnes je mi to záhadou, protože pán se na začátku jevil příjemně, teprve poté se začal chovat podivně a upřímně nikdo ze zúčastněných doteď nechápeme, co se stalo a proč," okomentovala Emanuellovo jednání a pokračovala: "Emanuell vůbec nevysvětlil, proč se tak zachoval. Bylo to ale opravdu hodně nepříjemné a Výměnu jsme museli zastavit dřív, protože Petra se cítila nepříjemně a pochopitelně se bála. Jsem až překvapená, s čím vším se člověk při natáčení může setkat," dodala pro ŽivotvČesku.cz producentka s tím, že podobné případy jsou v pořadu skutečně výjimečné.

Oblíbená televizní reality show se na televizní stanici Nova vysílá již od roku 2005 a stále se těší velké popularitě. Diváky na něm nejvíce láká kontroverze a možnost nahlédnout do cizího soukromí, kterého se účastnící se rodiny vzdávají výměnou za 100 tisíc korun. Finanční odměna je velkým lákadlem zejména pro méně majetné rodiny, které poté často šokují poměry, ve kterých žijí.Výměna manželek
Výměna manželek
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.