Vítězka pěvecké soutěže Tereza Mašková: Růžovou mám dva roky, byl to omyl, říká

Tereza opět experimentuje s růžovou.
Tereza opět experimentuje s růžovou.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 9. 2020

Zpěvačka Tereza Mašková (24) se do povědomí dostala především svým vítězstvím ve známé pěvecké show. V soutěži předvedla svůj fenomenální hlas a diváci rozhodli o jejím prvenství. Před časem se také rozhodla pro velkou změnu, nechala si obarvit vlasy na hodně výraznou růžovou. Pro ŽivotvČesku promluvila o svých vlasových experimentech.

Tereza se objevila na společenské akci - Dívka roku 2020. A opět, jak je u ní zvykem, překvapila svou vlasovou vizáží. I když se mohlo zdát, že výraznou růžovou nahradil světlejší tón, není tomu tak.

"Barvu jsem měla jen vymytou, takže se mohlo zdát, že jsem dala růžové sbohem. Pravda je taková, že už mám opět tu křiklavou růžovou, kterou jsem si dnes nechala nabarvit," prozradila sympatická zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

S účesy to zpěvačka, která zazářila i v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, ostatně neustále experimentuje. V minulosti dokonce zkrátila délku vlasů. Tereza odhalila, co jí vlastně vedlo k růžové, kterou má dva roky.

"Byl to vlastně nechtěný omyl. Když už jsem růžovou na hlavě měla, tak se mi to zalíbilo a vlastně už tak nějak ke mně patří. Uvidíme, jak mě to bude dlouho bavit, třeba za půl roku budu mít zelenou," dodala Tereza Mašková pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.