Vivien Babišová slaví 21. narozeniny. Maminka Monika jí popřála veřejně a prozradila, co dcera zdědila po otci

Monika Babišová a její dcera Vivien
Monika Babišová a její dcera Vivien
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 7. 2021

Jednadvacáté narozeniny slaví dcera českého premiéra Andreje Babiše (66) Vivien. Její maminka Monika Babišová (47) patří mezi ženy, které hodně dohlíží na výchovu svých dětí. Na první pohled by se mohlo zdát, že její dcera Vivien je typická dcera miliardáře. Jenže podle manželky premiéra je »Vivi« hlavně skromná a starostlivá. "Jsem na ni pyšná, protože je velmi dobrá studentka," uvedla před časem Monika Babišová pro ŽivotvČesku.cz.

Maminka sympatické Vivien na svém Instagramu veřejně popřála své dceři k jejímu velkému dni. "Všechno nejlepší. Jsem na tebe pyšná a miluji tě," uvedla na svém profilu Monika Babišová.

Pokud dojde řeč na její dceru, tak se manželka premiéra netají tím, že je to velmi citlivá dívka, která netrpí žádnými rozmary. Díky tomu, že je dcerou miliardáře, by mohla mít bezstarostný život, ale její vrozená citlivost ji nutí vnímat to, co se kolem ní děje.

"Dcera je velmi skromná a starostlivá," prozradila pro ŽivotvČesku.cz již dříve Monika Babišová s tím, že dcera vyniká ve škole. "Jsem na ni pyšná, protože je velmi dobrá a šikovná studentka," zdůraznila. Vivien piluje francouzštinu a hru na kytaru, ve volném čase se zajímá o chov koní.

Přitažlivá Vivien má ráda šperky a sleduje módní trendy, ráda nakupuje v Paříži a snaží se k sobě ladit různé trendující kousky. Ale jako dcera detailně sledovaného politika si nesmí dovolit žádné skandály a prohřešky proti morálce. Je zadaná a po boku ruského přítele Iljy opravdu září.

Hubnutí se pro něj stalo novou životní cestou. Režisér a herec Tomáš Magnusek před nedávnem oslavil 37. narozeniny a vypadá jako zcela nový člověk. V minulosti byl známý svou enormní váhou a dlouhá léta si ji udržoval, aniž by nějak výrazně hubl. Zlom přišel v lednu loňského roku, kdy se rozhodl pro radikální změnu. "Pořád si dávám potraviny nebo jídlo, které mám rád. Jenom to musím hned kompenzovat pohybem. Je to zkrátka daň za to, že si dám něco dobrého. Myslím si, že když člověk něco omezí a odepře si jakoukoli potravinu, na této bázi fungují vlastně ketodiety a jim podobné, tak se pak kilogramy stejně vrátí," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Vivien zdědila půvab po matce. Hluboké oči a rozkošně tvarovaný nos se v ženské linii zřejmě dědí. Ale jsou povahové rysy, které dceři předal i pan premiér. "Dcera po manželovi zdědila urputnost," svěřila nedávno Monika Babišová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že někdy je to dobrá vlastnost a někdy méně.

Oblíbená herečka Jana Bernášková (40) ve čtvrtek slavnostně pokřtila své dvě knihy s názve...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu