Vivien je skromná a starostlivá. Monika Babišová přiznala, kterou vlastnost dcera zdědila po svém otci

Monika Babišová s dcerou.
Monika Babišová s dcerou.
Foto: nextfoto

Manželka českého premiéra Monika Babišová (46) patří mezi ženy, které hodně dohlíží na výchovu svých dětí. Na první pohled by se mohlo zdát, že její dcera Vivien je typická dcera miliardáře. Jenže podle manželky premiéra je »Vivi« hlavně skromná a starostlivá. "Jsem na ni pyšná, protože je velmi dobrá studentka," uvedla Monika Babišová pro ŽivotvČesku.cz.

Vivien Babišová, která v létě oslavila 20. narozeniny, nikdy neměla velkou radost z toho, že se tatínek stal vrcholovým politikem. Podle maminky Moniky je to velmi citlivá dívka, která netrpí žádnými rozmary. Díky tomu, že je dcerou miliardáře, by mohla mít bezstarostný život, ale její vrozená citlivost ji nutí vnímat to, co se kolem ní děje.

"Dcera je velmi skromná a starostlivá," prozradila pro ŽivotvČesku.cz paní Monika Babišová s tím, že dcera vyniká ve škole. "Jsem na ni pyšná, protože je velmi dobrá a šikovná studentka," zdůraznila manželka českého premiéra. Vivien piluje francouzštinu a hru na kytaru, ve volném čase se zajímá o chov koní.

Přitažlivá Vivien má ráda šperky a sleduje módní trendy, ráda nakupuje v Paříži a snaží se k sobě ladit různé trendující kousky. Ale jako dcera detailně sledovaného politika si nesmí dovolit žádné skandály a prohřešky proti morálce. Je zadaná a po boku ruského přítele Iljy opravdu září.

Vláda doporučuje občanům České republiky, aby necestovali do zahraničí, pokud to není nutné. Novinář Jaroslav Kmenta (51) na sociálních sítích zveřejnil snímek, který má být z Dubaje. Je na něm Monika Babišová (46) s dcerou. "Nebudu to komentovat," uvedla premiérova manželka pro ŽivotvČesku.cz.

Vivien zdědila půvab po matce. Hluboké oči a rozkošně tvarovaný nos se v ženské linii zřejmě dědí. Ale jsou povahové rysy, které dceři předal i pan premiér. "Dcera po manželovi zdědila urputnost," prozradila Monika Babišová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že někdy je to dobrá vlastnost a někdy méně.

V nadcházejícím týdnu to budou přesně čtyři roky, kdy si Monika Babišová (47) řekla své »A...

Zavřít reklamu