Vladimír Polívka se vyrovnal s karanténou. Snad už mi to nic nezkomplikuje, říká

Herec Vladimír Polívka
Herec Vladimír Polívka
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2020

Momentálně jeden z nejobsazovanějších herců Vladimír Polívka (31) stejně jako řada jeho kolegů podstoupil povinnou karanténu. Kvůli ní musel přerušit na pár dnů práci. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že zpět na plac se lidově těšil jako malý kluk. "Počítal jsem doslova dny," usmíval se sympatický herec.

Po šesti řadách oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas skončil Ondřej Sokol (49) na postu moderátora. S novou sérií ho vystřídal Vladimír Polívka (31). Ten show uváděl do předposledního dílu, ale musel být nečekaně nahrazen.

"Dva díly Tváře se natočily beze mě a diváci by mě měli vidět v posledních třech dílech. A pevně věřím, že už nic mi to nezkomplikuje. Na další díl se hodně těším, baví mě ta příprava a vše okolo, takže se moc těším," řekl pro ŽivotvČesku.cz Vladimír, který mnohé překvapil v roli moderátora. A i přes prvotní rozpaky některých diváků si v nové pozici získal velké sympatie. Dnes už je nedílnou součástí pořadu a jeho výkon hodnotí řada jeho kolegů velmi kladně.

Vladimír se rozhodně nenudí. Po roli v Poldovi se divákům představil také v seriálu Slunečná, kde si zahrál embryologa a specialistu na umělé oplodnění Lukáše Vernera.

"Moje role ve Slunečné je příjemně nenáviděná role. Ale i to si užívám. Komplikace s karanténou beru jako přirozenou součást, ale doufám vše už bude bez problému," dodal talentovaný Vladimír Polívka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.