Vladimír Polívka slaví narozeniny. Je osobnost a gentleman, učím se od něj, říká jeho slavná maminka

Herec a moderátor Vladimír Polívka
Herec a moderátor Vladimír Polívka
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2021

Moderátor a momentálně i jeden z nejobsazovanějších herců Vladimír Polívka slaví 32. narozeniny. Přestože je svátek, jeho den je pracovní a oslavu proto uspořádá později. Plány má i se slavnou maminkou Chantal Poullain (64), která je na něj velice pyšná. "Vladimír je člověk, který má respekt, je gentleman a sice s ním není vždy vše jednoduché, ale zbožňuji ho," řekla Chantal Poullain pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co je podle ní při rodičovství důležité.

Vladimír Polívka má talent v genech. Jeho otcem je Bolek Polívka a maminkou slavná Chantal Poullain. Ta je na svého syna a jeho dosavadní kariéru velmi hrdá. Na tom, v jakého muže moderátor a herec vyrostl, má zásadní podíl. Zatímco v minulosti byla ona učitelkou pro něj, dnes jí je vlastní dítě v mnoha ohledech inspirací.

"My jsme podobní a zároveň ne, každý má svůj charakter. Vladimír je osobnost, a to jsem se z něj vždy snažila vychovat. Každé dítě je osobnost a každé se může vyvíjet podle toho, co chce, ne podle toho, co si rodič přeje. Vladimír je člověk, který má respekt, je gentleman a sice s ním není vždy vše jednoduché, ale zbožňuji ho. Na své cestě životem bojuje sám, nepotřebuje od nás pomoc a dokonce se já od něj kolikrát učím," řekla Chantal Poullain pro ŽivotvČesku.cz o svém synovi.

Podle Poullain je klíč k dobrému rodičovství právě uvědomění, že děti se musí svobodně rozvíjet a dospělí se od nich mohou sami inspirovat. "Myslím si, že spousta rodičů by si měla uvědomit, že se musíme chovat tak, jak si přejeme, aby se chovaly naše děti. Já jsem jeho osobnost vždy respektovala, to je podle mě důležité. Potom je krásné si uvědomit, že i děti vás mohou inspirovat a upozornit vás na věci, které se vy můžete učit od nich," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Syn slavné herečky sváteční den tráví pracovně. Jeho oslava se tak musí posunout. "Dnes si jen píšeme a voláme. On je v Praze, já jsem na Moravě, celý den točí. Říkali jsme si, že spolu jeho narozeniny oslavíme, ale později," dodala charismatická Chantal Poullain pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.