Výkon ve Tváři Vladimíra Polívky zhodnotila jeho maminka. Zůstal sám sebou, moderátor není, prozradila

Vladimír Polívka je moderátorem známé show
Vladimír Polívka je moderátorem známé show
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2020

Na televizní obrazovky se vrátil formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby. Celou show provázel nově herec Vladimír Polívka (31), jehož výkon pro ŽivotvČesku.cz zhodnotila jeho maminka, herečka Chantal Poullain. "Zůstal sám sebou," řekla.

"Sledovala jsem to a musím říct, že pro mě bylo důležité, že zůstal sám sebou. Jeho profese je herectví, on není moderátor, ale musím uznat, že to zvládl na výbornou. Měl k soutěžícím respekt a jsem na něj pyšná," řekla pro ŽivotvČesku.cz na adresu svého syna uznávaná herečka Chantal Poullain (64).

Pro Vladimíra to byla v soutěži Tvoje tvář má známý hlas velká premiéra. A celkově se jí zhostil velmi dobře. Měl totiž laťku nastavenou hodně vysoko. Přebíral sedmou řadu soutěže po Ondřeji Sokolovi, který je velmi ostřílený moderátor.

"Jsem ráda, že to dopadlo dobře. Bylo to vtipné a viděla jsem, že se nesnaží být moderátor a zůstal sám sebou. A to podle mě se celkově podepsalo na dobrém výsledku. Jinak musím říct, že se mi velmi líbil pěvecký výkon Báry Basikové, bylo to pro mě velké překvapení," dodala Chantal Poullain.

V porotě usedli Aleš Háma, Eva Burešová a dosavadní moderátor Ondřej Sokol. Také Marek Lambora. Soutěžící sedmé řady jsou Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová, Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.