Vlaďka Erbová promluvila o rakovině a viru. Někdo si vytáhne černého Petra, říká modelka

Bývalá modelka Vlaďka Erbová
Bývalá modelka Vlaďka Erbová
Foto: nextfoto

Modelka a podnikatelka Vlaďka Erbová (39) se vrátila z Malediv zpět do České republiky a zamyslela se nad tím, co přináší koronavirová epidemie. "Není tu jen covid, je tu plno nemocí, o kterých se nyní skoro nemluví. Třeba rakovina nikam nezmizela," řekla Vlaďka Erbová pro ŽivotvČesku.cz.

Modelka Vlaďka Erbová trávila dovolenou se svou kamarádkou a dětmi na Maledivách. Při návratu do České republiky musela podstoupit test na koronavirus, který byl negativní.

Mohla tak mohla nasednout do letadla a nenapodobila moderátorku Evu Perkausovou a jejího přítele Ivana Hečka, kteří na tropickém ostrově museli zůstat, protože přítel Evy Perkausové měl před odletem pozitivní nález.

Televizní moderátorka Eva Perkausová (26) si nedobrovolně prodloužila pobyt na Maledivách. Při pokusu odletět z tropického ráje se zjistilo, že její přítel Ivan Hečko má pozitivní test na koronavirus. Pár tedy musí zůstat v luxusním hotelu v karanténě. První informace, že se dovolená značně prodraží, nejsou přesné. Eva Perkausová a její přítel totiž mají pojištění. Problém nebude ani s letenkami. "Ptali jsme se, zda můžeme chodit do vody. Moc se na to netvářili, ale nakonec můžeme. Zlobí mě tu trochu internet, ale vydržíme to tu," uvedla moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

"Situace v České republice není lehká pro nikoho. Využila jsem možná poslední šanci, jak ještě vycestovat za teplem. V Česku je to nyní hodně depresivní situace. Jestli se covidu bojím i já? Já říkám, že ono je to o tom, kdo si vytáhne černého Petra. Tak je to ale s každou nemocí. Je tady plno jiných nemocí, z kterých mám respekt. Pořád je tu například rakovina, i když se o ní nyní skoro nemluví, tak nikam nezmizela," uvedla Vlaďka Erbová pro ŽivotvČesku.cz.

Modelka, která má osmiletého syna a patnáctiletou dceru, se také zamyslela nad tím, jak vládní restrikce omezují ty nejmenší. "Dovolená byla přínosná i pro děti, byla to pro ně změna. V České republice jsou zastavené kroužky i sportovní akce, nic se nesmí. Markus má zastaven hokej, Viki nemůže na krasobruslení. Skoro rok vůbec nebyly na ledě. Byly zvyklé na kolotoč trénink, zápas, zase trénink, každý den na ledě... Najednou nic. Přitom je to tak baví a jde jim to, je to škoda. Nejvíce ta nesmyslná opatření ubližují dětem, ať jde o vzdělání, o sportovní rozvoj, psychickou stránku... Nikam nechodí, nestýkají se s vrstevníky, byl jim hrubě přerušen sociální kontakt v kolektivu. Nedělají žádný progres, jsou bez chuti, jen sedí doma u počítače... Jsem z toho vytočená, co se tady páchá na dětech," řekla Vlaďka Erbová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že děti na Maledivách výuku rozhodně nezanedbávaly.

"Já se už před odletem domluvila s učitelkami a vše bylo v pohodě. Když je distanční výuka, tak se dá studovat vlastně všude, kde je internet. Takže děti se připojovaly pravidelně k výuce a já si myslím, že jim celkově ten výlet hodně dal," dodala pro ŽivotvČesku.cz modelka.

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch nepočítá s tím, že v České republice by proti nemoci co...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu