Vlaďka z Výměny manželek prozradila, jak se po natáčení daří její šikanované dceři Míše. S náhradní maminkou se pohádaly a už se nestýkají

Autor: TV Nova | Výměna manželek
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 5. 2022

V odvysílané epizodě reality show, ve které si dvě rodiny mění manželky, diváky nejvíc zasáhl život dospívající Míši (13), která se trápila šikanou a tím, že nemá žádné kamarády. Její rodiče uvažovali, že by dívce mohla pomoci změna školy. "Snad se Míše skutečně podaří změnit školu, aby se dostala do lepší třídy a našla si kamarády," ohlédla se pro ŽivotvČesku.cz režisérka divácky atraktivního pořadu Jana Rezková. Jak v současnosti rodina žije, prozradila maminka Vlaďka.

Diváci se v odvysílané epizodě seznámili s Katkou (36) a Jirkou (38) z Peček u Prahy, kteří jsou spolu dva roky, z toho rok jako manželé, a také Samem (14), Adrianou (12) a malou Sofií (1). Ti neměli mezi sebou žádné problémy a do pořadu Výměna manželek se přihlásili především pro zábavu, jak uvedli.

Rodina, do které maminka Katka zamířila, žije v Kojetíně. Vlaďka (48), Pepa (38) a Míša (13) žijí pohromadě už dva roky a oba partneři vztah považují za harmonický. S nevlastním tatínkem dobře vychází také dospívající Míša. Vlaďka si přála zjistit, jak vypadá natáčení televizního pořadu, což prý byla její hlavní motivace pro účast v reality show.

Nakonec jí však natáčení dalo mnohem více než jen to. V náhradní rodině totiž Vlaďka zjistila, že by na sobě měla více zapracovat, začít se o sebe jako žena více starat a věnovat se také svému nízkému sebevědomí, které má podle ní na svědomí její bývalý manžel.

"Bývalý muž pil přes míru a z toho potom pramenily problémy. V Beskydech, kde jsme žili, to je tak, že pokud žena nepije s manželem, tak je divná. Když se napil, tak ho rozčílila každá drobnost, třeba že nemá cigarety nebo je ve dřezu neumytý hrnek. Potom se uchyloval i k násilí," popsala Vlaďka v rozhovoru pro TV Nova, z čeho pramení její nejistota.

Změna nastala po natáčení i pro Míšu. Dočasná maminka Katka se jí pokoušela promluvit do duše, vzala ji na nákupy oblečení a upravila jí vlasy, aby děvčeti, které se potýkalo se šikanou, dodala sebedůvěru. Jejím rodičům poté mezi osmi očima prozradila, že si myslí, že by Míše prospěla změna školy. Od natáčení se některé věci zásadně změnily.

"Míša se má dobře, změnila školu a opravdu jí to pomohlo. Našla si spoustu kamarádů a najednou je mnohem veselejší," prozradila pro TV Nova viditelně šťastná maminka Vlaďka, která si uvědomila, že by dceři měla jít příkladem v životním přístupu, a tak se podle svých slov skutečně snaží, aby se obě posunuly.

"Vlaďky mi bylo dost líto. V jejím případě je vidět, že v minulém vztahu asi zkusila ledacos. Rozvod nemusí vždy být špatný, někdy je to také začátek lepšího života, což v tomhle případě asi zafungovalo. Pepa je vážně hodný a pro rodinu by se rozkrájel, v tom má Vlaďka skutečné štěstí, že se našli," řekla pro ŽivotvČesku.cz režisérka pořadu Jana Rezková, která na pořadu pracuje už 18 let.

I když to zpočátku vypadalo, že se obě rodiny budou přátelit i nadále, nakonec se to nepovedlo. Markéta se pro nejsledovanější tuzemskou komerční stanici totiž svěřila, že se později s Vlaďkou rozkmotřily, protože se jí nelíbilo, jak obarvila Míše vlasy - připadalo jí, že to vlasům a dívčině pokožce příliš neprospělo. Pak vše šlo ráz na ráz a obě maminky se bohužel pohádaly a své vztahy doposud neobnovily.

Vlaďka a Pepa z Výměny manželek
Vlaďka a Pepa z Výměny manželek
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.