Reklama:

Vlasy má delší než tělo, dostala přezdívku Locika. Žena má 160 centimetrů dlouhé prameny. Popsala starost o ně

Ukrajinská kráska Alla Perková
Ukrajinská kráska Alla Perková
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 10. 2021

Ženskou krásu dokáží vyzdvihnout kromě jiného i vlasy. Ale zdaleka ne každá žena se může pyšnit hustou hřívou, natož aby ještě dosahovala nějaké extrémní délky. Právnička Alla Perková (37) z ukrajinské Oděsy rozhodně budí pozornost díky svým překrásným vlasům, které měří neuvěřitelných 160 centimetrů. Dostala se i ke spolupráci se světovou značkou Victoria´s Secret a mezi její fanoušky patří známé hollywoodské hvězdy.

Reklama:

Pohádka Na vlásku o princezně Locice jako by se stala skutečností. Ukrajinská právnička Alla Perková si získala přezdívku »Locika«, a to z pádného důvodu. Nechala si totiž narůst vlasy, které dosahují délky 160 centimetrů – což je pro představu průměrná výška asi třináctiletého dítěte. Vzhledem k tomu, že je sama vysoká 159 centimetrů, její prameny jsou v podstatě delší než její tělo, a tak se jí občas podaří si přišlápnout konečky. O vlasy pečuje jednoduše, obden je myje a překvapivě nepoužívá ani žádné speciální přípravky na podporu růstu.

Reklama:

Její manžel Edward jí dokonce občas pomáhá s rozčesáváním, které zabere dost času. "Nikdy jsem si nemyslela, že vlasy můžou narůst do takové délky. Máma měla vždycky vlasy po pas a já jsem to chtěla mít úplně stejně. Je to pro mě ideál ženskosti a krásy. Jinak používám běžný šampon na normální vlasy a nerada si dávám masky nebo balzámy, používám je, ale ne příliš často. Konečky vlasů si nezastříhávám, protože nechci mít rovné vlasy vypadající jako paruka," řekla nepřehlédnutelná dlouhovláska, jak uvedl britský deník The Mirror.

Setkává se však nejen s obdivem, ale přirozeně i závistí nebo negativními komentáři. Sama je však se sebou spokojená a snaží si je nebrat příliš osobně. "Někteří lidé mi říkají, abych si vlasy ostříhala na nějakou normální délku, ale kdo ví, co je vlastně »normální«. Můj neobvyklý vzhled se mi líbí, jsem za něj vděčná Pánu Bohu, mámě a taky genetice. Ale vždycky říkám, že délka vlasů není důležitá, hlavní je zdraví," dodala Alla Perková, jež si získala i slavné fanoušky – třeba topmodelku a andílka Victoria´s Secret Candice Swanepoelovou (32) nebo Jareda Leta (49), zpěváka, herce a frontmana skupiny 30 Seconds to Mars.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: