Vnučka legendy Elvise Presleyho vyrostla do krásy. Herečka Riley Keough je také úspěšná modelka

Riley Keough je nejstarší vnučka Elvise Presleyho
Riley Keough je nejstarší vnučka Elvise Presleyho
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2020

Americká herečka Riley Keough (31), nejstarší vnučka legendárního »Krále Rock´n´Rollu« Elvise Presleyho (†42), v sobě nezapře geny slavného dědečka. Čím je starší, tím se mu podle mnohých více podobá. Věnuje se nejen herectví, ale díky své kráse slaví úspěchy také na světové modelingové scéně.

Riley Keough, celým jménem Danielle Riley Keough, je nejstarší vnučka legendárního zpěváka Elvise Presleyho. Má celkem tři sourozence – sestry/dvojčata Finley Aaron Love a Harper Vivienne Ann, která nedávno oslavila dvanáct let. Nejstarší bratr Benjamin (†27) spáchal letos v červenci sebevraždu. Na jeho památku si nechala vytetovat nápis »Benjamin Storm« na klíční kost. Její rodiče jsou Lisa Marie Presley (52) a hudebník Danny Keough (55). Jako patnáctiletá dívka začala získávat modelingové zakázky a zazářila na módních přehlídkách světových návrhářů jako Dolce&Gabanna nebo Christian Dior. Objevila se i na titulní straně ikonického magazínu Vogue.

Půvabnou Riley živí především herectví - zahrála si například Capable v postapokalyptickém sci-fi trháku Šílený Max: Zběsilá cesta z roku 2015, vedlejší roli Marie Currie v životopisném filmu The Runaways nebo v novém thrilleru Ďábel po boku britského fešáka Roberta Pattinsona (34), se kterým podle některých zahraničních médií měla nějakou dobu také vztah. V roce 2015 se provdala za kaskadéra Bena Smitha Petersena.

Riley Keough sice neměla možnost poznat slavného dědečka Elvise Presleyho, ale přesto zůstává jeho odkazem. Navíc se mu v lecčem podobá. Má stejně pronikavé modré oči a rovný nos, jak píše zahraniční web littlethings.com. Ať už v ní někdo vidí, nebo nevidí podobu legendárního »Krále Rock´n´Rollu« , nic to nemění na tom, že jeho vnučka je krásná žena. Ne nadarmo je přirovnávána k hollywoodské hvězdě Liv Tyler (43), představitelce Arwen z filmové trilogie Pán prstenů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.