Vydával se za prince Harryho, dostal do postele stovky důvěřivých krásek. Dovolily mi všechno, chlubí se

Vydával se za prince Harryho, dostal do postele stovky dívek
Vydával se za prince Harryho, dostal do postele stovky dívek
Foto: Facebook
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 4. 2020

Přes 600 krásných žen dostal do postele tento otylý Brit. Dívky s ním spaly proto, že jim vždycky namluvil, že je princ Harry. "Stačilo ukázat fotku královny a už jsem je měl na klíně," chlubí se šťastlivec.

Henry Hamsphire (34) se v rozhovoru s Dorset Herald svěřil, že zlákal do postele stovky dívek a žen díky své podobě s princem Harrym. Všechny si myslely, že jdou na věc s opravdovým vévodou ze Sussexu!

Hampshire tvrdí, že zájem o jeho osobu vzrostl poté, co se Harry oženil s americkou herečkou Meghan Markle. Krásky prý vzrušovalo, že jsou v posteli s ženatým členem královské rodiny.

"Všechno to začalo jako pouhý vtip. Kamarádi nakecali holkám v hospodě, že jsem princ Harry, a já najednou se třemi z nich spal," prozradil novinářům.

Nehodlá s tím přestat

"Některé byly tak nadšené, že jsou s princem Harrym, že mi dovolily úplně cokoliv. Zkusil jsem úplně všechno. I to, co by mi moje přítelkyně nikdy nedovolila," dodal s jiskrami v očích.

Hampshire odhaduje, že vydáváním se za prince Harryho zlákal přibližně 637 žen. Většinou šlo o turistky z asijských zemí jako Čína, Korea nebo Japonsko.

"Je to nejjednodušší způsob, jak dostat holku do postele. Prostě jim ukážu fotku královny, řeknu, že je to moje máma a ony už mi lezou na klíd. Ani jim nemusím platit pití, takhle jednoduché to je," směje se.

Hampshire má v plánu nepřestat, dokud bude jeho trik fungovat. Skutečný princ Harry se k jeho počínání zatím nevyjádřil.

Poznámka: Pravdivost této zprávy se nepodařilo zcela ověřit. Je proto zařazena v rubrice fake news a slouží k pobavení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.