Vyhrál 10 milionů v reality show, teď se snaží o potomka. Uživím ho hravě, říká David Šín

Takhle dnes vypadá David Šín
Takhle dnes vypadá David Šín
Foto: se souhlasem Davida Šína.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 10. 2020

V roce 2005, když nejsledovanější tuzemká televizní stanice uvedla reality show Big Brother, usedaly pravidelně k televizní obrazovce miliony diváků. Ze 17 soutěžících nakonec uspěl David Šín přezdívaný Shrek. Odnesl si výhru v podobě 10 milionů korun. "Pořád mi něco z výhry zbylo, teď se snažíme s partnerkou o potomka," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický kulturista.

David je už několik let zadaný. A netají se ani tím, že by stál o potomka. "Snažíme se s partnerkou o miminko. Věk na to mám a dávno jsem už vybouřený, takže rodina je na prvním místě. Navíc všichni kolem mě mají děti, tak abych nebyl pozadu. Myslím, že uživit ho dokážu hravě," usmíval se David, který pro ŽivotvČesku.cz už dříve odhalil, že z výhry ze soutěže mu pořád zbylo dost peněz.

"Na tom se nic nezměnilo. Jak už jsem řekl. Do práce chodit nemusím. Ale živím se jako trenér ve fitness. Dělám co mě baví a vydělávám si tím. Z výhry mi něco zbylo, něco se utratilo, ale vždy jsem myslel na zadní vrátka a to stále platí," dodal David, který je stále v kontaktu s některými kolegy ze soutěže, žije v Brně a na reality show z roku 2005 vzpomíná jen v dobrém a s úsměvem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.