Vyhrát v taneční show nemusím, ale chci zhubnout. Zdeněk Godla má recept, jak shodí 20 kilogramů

Herec Zdeněk Godla
Herec Zdeněk Godla
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 4. 2021

Herec Zdeněk Godla (45) je účastníkem nadcházející řady taneční show. Sám prý po vítězství netouží. Výhrou ale pro něj bude, když se mu podaří shodit 20 kilogramů. "Teď vážím 110 kilogramů, chtěl bych se dostat na devadesát," řekl pro ŽivotvČesku.cz s tím, že paradoxně tančit moc neumí.

Do soutěže se mu moc nechtělo, ale přemluvila ho manželka Jana. "Manželka mě do toho hnala, abych shodil pár kilogramů, tak mám alespoň nějaký cíl. Už jsem začal, mám víc pohybu, takže chodím teď na procházky, ale zatím netančím," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla svůj recept na zhubnutí, který je zejména pohybový.

I když se pomalu blíží konec seriálové Ordinace kde hraje, o další pracovní nabídky nemá nouzi. "Teď dotáčím film Bastardi s Tomášem Magnuskem a k tomu jsem dostal dva scénáře na natáčení na Slovensku. Budu to muset zvládat i se StarDance," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz herec, který se proslavil rolí Franty v seriálu Most!.

Zdeněk Godla má kromě procházek a více pohybu v plánu nasadit dietu. "To až ale později. Jsem zvědavý, jestli se mi podaří na těch 90 kilogramů dostat. Říkali, že tancováním shodím, tak uvidíme," dodal pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.