Výhružné dopisy a posedlá fanynka. Ewa Farna přiznala, co všechno zažila během své hudební kariéry

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 9. 2021

Slavné tváře musí někdy řešit svízelné situace související buď se svými obsedantními fanoušky nebo naopak těmi, kteří se řadí mezi jejich odpůrce. Zpěvačka Ewa Farna (28) už působí nejen na české, ale i zahraniční hudební scéně dlouhé roky a sama má s takovými věcmi poměrně bohaté zkušenosti. Což rozhodně není nic, o co by člověk stál. Ať už se jednalo o stalking nebo třeba i výhružné dopisy.

Je krásná, talentovaná a úspěšná - o důvod víc, že Ewu Farnou někteří přímo zbožňují. Najdou se však i tací, kteří jsou závistiví a nepřející. Maminka dvouletého syna Artura, kterého má s manželem Martinem Chobotem, zahájila hudební kariéru už ve třinácti letech s hitem Měls mě vůbec rád. V showbyznysu se pohybuje více jak čtrnáct let a za tu dobu má nejen krásné zážitky, ale také ty negativní, kterou jsou s popularitou úzce spojeny.

"Měla jsem fanynku, která začala jezdit na každý koncert a byla trochu psycho. Jezdila vážně všude, dokázala se dostat i do zákulisí. Jednou jsme hráli v Londýně a tam přiletěla taky a ještě dřív, než jsme podepsali na ten koncert smlouvu, byla ubytovaná v hotelu, kde ubytovali i nás. Pocítila asi nějakou blízkost, nebyl tam ten zdravý rozdíl interpret versus fanoušek. V podstatě měla pocit, že se stala součástí rodiny, což bylo trochu děsivé. Pak ji to nějak přešlo, už dospěla. Ale asi měla nějaký problém, který si kompenzovala. Dokud to není nebezpečné, tak budiž, ale trvalo to pár let, než ji to přešlo," řekla Ewa Farna v rozhovoru pro internetový pořad U Kulatého stolu, kde velmi otevřeně popsala, co zažívala kvůli tomu, že se stala známou osobností.

"Třeba půl roku mi někdo psal přes zprávy na mobilu dobré ráno a dobrý večer a pak měl pocit, že se mnou chodí. Dostala jsem i výhrůžné dopisy z nalepených písmen, ale to už jsem šla na policii. Bylo tam, že ví, kde bydlím a kde pracují moji rodiče nebo že si na mě počká po škole. Asi chtěl dát ten člověk najevo nějakou moc, táta mě začal vozit do školy autem, protože se bál, jinak jsem jezdila vlakem. Na policii jsem byla celkem dvakrát, něco z toho vypátrali, a něco ne," dodala krásná zpěvačka, která založila rodinu a po boku manžela prožívá štěstí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.