Vypadá líp než kdy dřív. Christina Aguilera odhalila postavu ženy po dvou dětech. Její krása bere dech

Zpěvačka Christina Aguilera
Zpěvačka Christina Aguilera
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2021

Jestli někdo patří k celebritám, které jsou známé svými proměnami, pak je to rozhodně zpěvačka Christina Aguilera (40). Nejde pouze o účesy nebo extravagantní kostýmy a image, ale také o hubnutí a nabírání váhy, které ji v posledních letech provázelo. Nyní se dvojnásobná matka třináctiletého syna Maxe Lirona a dcery Summer Rain (7) dostala do bodu, kdy může předvádět úžasnou postavu, na níž se jí podařilo výrazně zapracovat.

Hlas má od pánaboha a charisma by mohla rozdávat. Christina Aguilera se právem drží už dlouhé roky na špici světové hudební scény - na kontě má obrovské množství hitů, ale také prestižních ocenění. Jako slavná osobnost je sledována médii na každém kroku a její vzhled patří k často hodnoceným. Přestože má za sebou léta, kdy bojovala s vyšší hmotností a stala se terčem kritiky, jako čtyřicátnice vypadá snad líp než kdy dřív.

"Často jsem musela čelit svým úzkostem s tím, že jsem vůči sobě hodně sebekritická. Ale nikdy jsem nepřestala hledat nové cesty k tomu, jak se posunout dál. Každý z nás je jedinečná osobnost, ale lidé vás soudí na základě rozdílností – podle toho, co vás dělá výjimečným. Člověk musí tu krásu přijmout a s ostatním ať jdou všichni k čertu. Opravdová krása je podle mě schopnost někoho poznat a reflektovat to, čím jste v jasném světle. Ne vždy je to nádherné, má to daleko k dokonalosti, ale je to čisté a upřímné. Buďte k sobě laskaví. Všichni kráčíme po nějaké své vnitřní cestě a hledáme. Je to úděl lidského bytí. A každý kráčí jiným směrem, takže nemá vůbec smysl porovnávat. Měli bychom si plavat po svém vlastním proudu. Pokud bude člověk ztrácet čas ohlížením se zpět, aby sledoval, co dělají ostatní, ztratí z dohledu ten správný směr. To je ta nejlepší rada, kterou jsem kdy dostala," řekla Christina Aguilera, jak uvedl magazín Hello!.

Krásná zpěvačka je také pyšnou matkou dvou dětí. Syna Maxe Lirona má s bývalým manželem Jordanem Bratmanem a sedmiletou dceru pak se současným partnerem, kytaristou a asistentem produkce Matthewem Rutlerem. Na sociálních sítích zveřejnila fotku, kde ukazuje velkou část odhaleného těla a je zřejmé, že je opět v perfektní kondici. Udržuje se štíhlá, ale přesto neztrácí ženské tvary. Pro hodně žen je inspirací v tom, že krása nemusí nutně znamenat vyzáblost a ztrátu plných křivek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.