Reklama:

Vypadnutí Ivy Kubelkové mě nepřekvapilo, říká taneční mistr Jan Onder. Jako nejslabšího finalistu vnímá Vavřince Hradilka

Martin Pragr a Iva Kubelková
Martin Pragr a Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 12. 2023

Poslední - desáté - kolo taneční soutěže StarDance nás čeká už příští sobotu. O vítězi rozhodnou jako vždy diváci. Co se týká tanečních dovedností, podle profesionálního tanečníka Jana Ondera jsou nyní síly víceméně vyrovnané. Teď už rozhodují pouze sympatie účastníků. Těsně před finále opustila soutěž moderátorka Iva Kubelková, která s partnerem Martinem Prágrem skončila na čtvrtém místě. "Velký šok to pro mě nebyl," sdělil pro ŽivotvČesku.cz taneční mistr Jan Onder.

Reklama:

Deváté kolo taneční soutěže StarDance rozhodlo o tom, že do finále postupuje Darija Pavlovičová, Eva Adamczyková a Vavřinec Hradilek. Podle dvojnásobného vítěze StarDance Jana Ondera byly taneční síly v devátém kole vcelku vyrovnané, jako nejslabšího z poslední čtveřice vnímal kajakáře Vavřince Hradilka.

Reklama:

"Vnímám to tak, že ze zbylých čtyř párů Vavřinec Hradilek na tom byl tanečně nejhůře, ale lidé posílají SMS zprávy podle nějakých sympatií. A také někdo vždy musí vypadnout. Takže do finále jdou tři páry a loučila se Iva Kubelková," řekl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný taneční lektor.

"Vyřazení Ivy Kubelkové pro mě zase tak velké překvapení není. Ráno jsem otevřel noviny a tam titulek, že »Šok ve StarDance«. Ale mně to zase jako takový šok nepřijde. V soutěži zůstaly sympatické páry. Modelky to mají složitější v tom, že jim lidé přisuzují jakousi chladnost," řekl pro ŽivotvČesku.cz profesionální tanečník a dvojnásobný vítěz StarDance Jan Onder.

Iva Kubelková jednoznačně patřila ke klenotům stávající řady StarDance. Po sobotním vyřazení měla velmi dojemnou řeč, kdy rozplakala své dvě dcery - Natálii a Karolínu. Nejvíce ale poděkovala svému partnerovi Georgovi Jiraskovi za to, že je pro ni celoživotní oporou a bez něho by do StarDance pravděpodobně ani nešla. Velký vděk směřovala samozřejmě i ke svému tanečnímu partnerovi Martinovi Prágrovi, kterého označila za velkého »srdcaře«.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: