Vyprahlá Zuzana Bubílková ukázala, co je to mít žízeň na Dádu. Rozesmála český internet, snímek s nealko pivem v ruce rozhodil i Patrasovou

Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
Foto: Se svolením Zuzany Bubílkové
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 6. 2022

Nehoda pod vlivem alkoholu z roku 2018 a letošní bouračka pouhých pár set metrů od domu, po které naopak Dáda Patrasová (66) dýchnout odmítla, načež se podivně potácela po pražských Vinohradech, vynesly královně dětských srdcí speciální ocenění. Její jméno totiž zlidovělo a stalo se součástí žertovného úsloví. Použila ho i moderátorka Zuzana Bubílková (70) a rozesmála český internet. "Mám žízeň jako Dáda," popsala svou fotografii na sociální síti, na které se zvěčnila po běhu a s nealko pivem v ruce. Zároveň svůj počin pro ŽivotvČesku.cz vysvětlila. Překvapilo ji, že snímek okomentovala i sama herečka.

Publicistka a glosátorka veřejného dění je známá tím, že si dovede udělat legraci prakticky úplně ze všeho. Tentokrát se jí podařil fórek, za kterým paradoxně nestál úmysl pobavit druhé. Přesto se z něj stal okamžitě hit Instagramu.

Dáma, která ve svých letech stále chodí běhat a ve fitness centru je jako doma, se zvěčnila po běhu v podprsence a s nealko pivem v ruce. Selfie poté doplnila výmluvným textem "Po běhu mám žízeň jako Dáda," čímž narážela na známou zpěvačku a herečku, která v poslední době baví veřejnost především svými karamboly - zejména pokud řídí vozidlo.

"Vůbec to nebylo myšleno nějak útočně na nikoho. Byla jsem běhat a měla jsem žízeň, tak jsem si dala nealkoholické pivo. Všimla jsem si, že mi příspěvek komentovala Dáda, ale nerozumím tomu. Dáda taky mívá žízeň, každý míváme občas pořádnou žízeň," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Zuzana Bubílková s tím, že její příspěvek neměl na nikoho útočit.

I když příspěvek známé moderátorky neměl za cíl bavit se na úkor idolu dětských srdcí, sama Dagmar Patrasová se k příspěvku Zuzany Bubílkové poněkud výmluvně vyjádřila. "Cože?" napsala herečka pod velmi vtipný příspěvek.

Skutečnost, že alkoholová extempore herečky zlidověla, je neoddiskutovatelná a řada Čechů v hospodách či restauracích si zlatavý mok či panáka něčeho ostřejšího okoření hláškou, ve které jméno Dády Patrasové nechybí. Není se ale moc čemu divit - sarkasmus k Čechům patří, o to více, když jde o veřejně známou osobu, která udělá dvakrát po sobě stejnou chybu.

Herečka naposledy bourala na konci letošního května, a to nedaleko svého domu. Tehdy královna dětských srdcí, která seděla za volantem, značně poničila své vozidlo a na místě odmítla dechovou zkoušku. Nejednalo se přitom o první autonehodu slavné herečky a zpěvačky.

V prosinci 2018 Dáda Patrasová kousek od svého domu na Praze 2 nezvládla řízení a narazila do auta, které řídil mezinárodně hledaný muž. Tehdy jí policie naměřila 2,5 promile alkoholu, a okamžitě proto odebrala řidičský průkaz. Nehoda se stala v odpoledních hodinách. Se svým vozem značky mercedes herečka ujela necelých 500 metrů.

Řidičský karambol Dády Patrasové (66) z letošního května má překvapivou dohru. Herečka tot...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.