Vyřazení 3 dny před oslavou 71. narozenin. Manželka Pavla Trávníčka okomentovala jeho nečekaný konec ve StarDance

Se svolením České televize
Herec Pavel Trávníček a tanečnice Veronika Lálová
Foto: Se svolením České televize
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 24. 10. 2021

Už za dva dny bude slavit neuvěřitelné 71. narozeniny, ale v duši je stále klukem, který se rád poměřuje s ostatními. Pavel Trávníček (70) v taneční show bojoval statečně, ale skončil hned v prvním vyřazovacím kole. "Skláním hluboce hlavu dolů ve velké pokloně, protože si myslím, že Pavel i Verunka ze sebe vydali to nejlepší," okomentovala nečekaný konec Trávníčkova manželka Monika (35), která také ocenila práci a trpělivost tanečnice Veroniky Lálové (29).

K největším favoritům jedenácté řady StarDance nepatřili, ale také se nečekalo, že taneční parket opustí jako první. V rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz si Veronika Lálová uvědomovala, že jejího tanečního partnera může limitovat věk, ale i tak doufala, že taneční umění budou moci předvádět po několik večerů a podrží je i diváci.

"Pavlovi půjdou více ty elegantní a pomalé tance než ty rychlé a temperamentní. Myslím, že je pro něj jednodušší standard než latina," odhadovala před začátkem taneční show půvabná tanečnice a nakonec na její slova v podstatě došlo. Sympatické dvojici zlomil vaz energický jive.

"Bylo to rychlé a nečekané, překvapilo nás to a myslím si, že to bylo hodně ovlivněné i vyjádřením poroty, ale je to život a jde se dál," smutným hlasem pro ŽivotvČesku.cz zhodnotila soutěžní večer Monika Trávníčková, která na manžela prozradila, že se v něm po vyřazení mísily částečně záporné a úlevné pocity.

Představitel pohádkových princů Pavel Trávníček (70) chce v taneční soutěži dokázat, že rozhodně nepatří do starého železa a že udýchá i složité kreace. Má štěstí, že dostal partnerku, ze které doslova čiší energie a vášeň. Veronika Lálová (29) do finále v předcházejících ročnících dokázala dostat sportovce Davida Svobodu (36) i mladého herce Zdeňka Piškulu (23). Okouzlující tanečnice je přesvědčená, že až na vrchol se může dostat i s Pavlem Trávníčkem. "Pavel naslouchá a snaží se ze všech sil. Je to obdivuhodné v jeho věku se do toho pustit," řekla pro ŽivotvČesku.cz o svém parťákovi.

"Trošku smutní s Verunkou byli, ale pro něj je to hlavně velká zkušenost i velká úleva, protože ty tréninky člověka unaví. Musíme si uvědomit, že 26. října bude Pavlovi 71 let, přesto chodí plno krásných reakcí od lidí, že by chtěli umět tančit jako on v sedmdesáti," uvedla s pyšným úsměvem Monika Trávníčková, která je na svého manžela velmi hrdá, protože vnímala a sledovala, co všechno obětoval, jak se snažil a že nic neošidil.

"Skláním hluboce hlavu dolů ve velké pokloně, protože si myslím, že Pavel i Verunka ze sebe vydali to nejlepší. Verunka obětovala hodně času, aby do Pavla od srpna dostala spoustu zajímavých kroků a prvků. Udělali mnoho krásné práce. Velmi si vážím toho, že do toho vůbec šel a nevzdal to," dodala pro ŽivotvČesku.cz Monika Trávníčková s tím, že člověk by v životě měl umět vyhrávat i prohrávat a že oboje se její manžel za svůj pestrý život naučil.

Slavnostní ceremoniál předávání státních vyznamenání ve Vladislavském sále Pražského hradu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu