Reklama:

Výrazně zhubla a ukázala figuru v plavkách. Alice Bendová je majitelkou královského hrudníku

Herečka Alice Bendová
Herečka Alice Bendová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 6. 2024

Smyslná herečka a moderátorka Alice Bendová se pochlubila postavou poté, co shodila bezmála deset kilogramů. Na pláži v Řecku se vystavila v plavkách tělové barvy a snímek sdílela na sociální síti. Fanoušci okamžitě Alici zahrnuli komplimenty. Atraktivní brunetka, jež se specializuje kromě umění i na realitní trh, promluvila před nedávnem pro ŽivotvČesku.cz o svém hubnutí, ke kterému ji dohnal fakt, že v poslední době přibrala na váhu, kdy šla rodit své děti. "Doslova jsem se vyžrala na váhu, kdy jsem šla rodit svoje děti," uvedla sympatická Alice, jež se nyní opět pyšní přitažlivými křivkami.

Reklama:

Alice Bendová se blíží ke své vysněné váze. Přitom po zimě nebyla se svou figurou vůbec spokojená. Pro ŽivotvČesku.cz před více než měsícem prozradila, že se v poslední době nehlídala a přibrala tolik, jako když před lety čekala své děti. 

Reklama:

"Doslova jsem se vyžrala na váhu, kdy jsem šla rodit svoje děti. Váha v den porodu byla stejná, čeho jsem dosáhla teď. A to fakt nechcete. Já umím maskovat, vezmu si široké džíny a mikinu, ale před kamerou už to nejde. Teď točím jeden velký seriál a pro další dvě televize moderuju pořady. A tam když si stoupnu v šatech, tak to prostě nejde, takže jsem zhubla nějakých sedm kilo a teď mě ještě čekají čtyři," sdělila Alice Bendová pro ŽivotvČesku.cz začátkem května.

Už o měsíc později se herečka pochlubila dalším hubnoucím úspěchem. Díky zdravé stravě a pohybu shodila devět kilogramů. "Běhám tak dvakrát týdně, na víc teď není čas ani energie, kvůli natáčení. Jím zdravě, málo a nejím od 18.00, piju hodně vody a cítím se dobře," uvedla umělkyně na sociální síti Instagram.

Štíhlou postavu nyní Alice, která chce celkově shodit dvanáct kilogramů, ukázala v plavkách a pochlubila se výsledky svého snažení. Ploché bříško ale není to jediné, čím fanoušky zaujala. V tělových třpytivých bikinách předvedla své vnady, kterými je proslulá už od dob, kdy je ukázala v filmu »Báječná léta pod psa«.

"Hned jsem si vzpomněl na báječný léta," napsal jeden z jejích sledujících. "Máte je pěkný a tělíčko jako lusk," pochválila Alici její »královský hrudník« další z fanynek. I když vypadá jednapadesátiletá herečka skvěle, ještě pár kilogramů by shodit chtěla. Na poslední dva kilogramy si dává čas do konce prázdnin, jak také uvedla.

"To je největší boj, ty poslední dvě kila trvají nejdelší dobu, takže mě čekají ještě určitě další dva měsíce práce," uzavřela pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která aktuálně vypadá fantasticky.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: