Vystouplé klíční kosti a vzhled bohyně. Dcera Moniky Štikové se mění před očima, ukázala neuvěřitelný snímek, kde je k nepoznání

Monika Binias (vpravo) a její dcera Charlotte
Monika Binias (vpravo) a její dcera Charlotte
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 7. 2022

Influencerka Charlotte Štiková (25) v minulosti bojovala s přebytečnými kily, ale to je nyní minulostí. Poté, co zhubla již přes třicet kilo, na sobě stále pracuje. Nyní se na sociální síti pochlubila snímkem, který bere dech. Pohledná mladá žena se doslova začíná ztrácet před očima. "V jednoduchosti je síla. Cvičím jednou denně, ale hlavně chodím," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že největší roli při hubnutí přece jen sehrál hlavně jídelníček.

Charlotte Štiková (25) se proslavila především jako mladší sestra influencerky a podnikatelky Ornelly Koktové (29) a veřejnost ji asi nejvíce zaregistrovala v bizarní reality show »Štiky«. Tehdy však vypadala docela jinak než dnes, málokdo by ji nejspíš na ulici poznal. Zatímco dříve ji trápila kila navíc a patřila spíše mezi baculaté dámy, tak poté, co šla do sebe a zhubla přes 30 kilogramů, oslňuje svými bujnými křivkami a štíhlým pasem.

"Dnes mám dole 40 kg. Je to neuvěřitelné, ale opravdu jsem tuto váhu ze sebe už dostala. A nekončím, teprve se to rozjíždí, vlastně teprve mám pocit, že se dostávám do tempa, kdy mě cvičení začíná bavit. Dolů půjde ještě minimálně 20 kilo. Také mohu chodit, což miluji," popsala mladá žena pro ŽivotvČesku.cz s tím, že v budoucnu plánuje ještě estetický zákrok, který jí pomůže zbavit se přebytečné povislé kůže, která často trápí nejen ty, kdo shodí velké množství váhy, ale také ženy po porodu.

Jak ukázala na sociální síti Instagram, její úsilí se opravdu vyplácí. Blondýnka skutečně vypadá, jako by ji někdo vyměnil. Stejně tak se změnil její životní styl. V minulosti jí totiž zdravý životní styl tolik neříkal, raději měla požitek v podobě dobrého jídla. Impulzem ke změně pro ni bylo, když si uvědomila, že jí její aktuální kondice začíná překážet.

"To byl moment, kdy jsem si řekla, že okolí má pravdu, že takhle to nejde. Mně už pak nadváha vadila i při chůzi, už jsem se v tom těle necítila dobře. Všichni se smáli, že zase vyprávím o dietě, ale že to zase vzdám. Tak jsem ráda, že jsem to nevzdala a že jsem bojovala. Ale není to o ostatních lidech, je to o tom, že dobrý pocit mám sama ze sebe," uvedla Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz, co ji nakonec přimělo dosavadní život přehodnotit.

Nyní tak nejspíš tuhne úsměv na rtech také její matce Monice Binias (49), která v minulosti zpochybňovala, že by na fotografiích, které Charlotte po redukci hmotnosti zveřejnila, byla skutečně její dcera. Již roky totiž nemá influencerka a nově životní koučka se svými dcerami vůbec dobré vztahy a jejich komunikace je téměř na bodu mrazu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.