Vystouplé žíly a napumpované svaly: Šampion z Barrandova Jaromír Soukup se připravuje. Ukázal, jak zamakal na svých zádech

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 4. 2024

Poloviční šéf TV Barrandov Jaromír Soukup se po více jak týdnu opět pochlubil tím, jak dře na své postavě. Je vidět, že podnikatel se zaměřuje především na horní polovinu těla, kterou piluje k dokonalosti. Na svém profilu na sociální platformě Instagram sdílel video, kde předvádí svou muskulaturu v obtaženém triku černé barvy. Nabízí se otázka, jestli se Soukup připravuje na konkrétní událost, nebo jen na sobě maká pro dobrý pocit. V červnu se bude konat další turnaj pod hlavičkou organizace pořádající bizarní zápasy, tak je možné, že si chce vášnivý boxer spravit chuť po lednovém fiasku, kdy sice zvítězil nad Alešem Bejrem, ale jen díky jeho diskvalifikaci. Aktuální formu moderátora zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz kulturista Filip Grznár.

Jaromír Soukup v únoru oslavil 55. narozeniny, do starého železa ale rozhodně nepatří. Už na podzim se vrhl na vylepšování své fyzické kondice. Do posilovny chodí podle svých příspěvků i nadále. Podle všeho se do posilování opírá čím dál tím intenzivněji. Jeho záda už připomínají slavné herecké hrdiny Ramba či Supermana.

Podnikatel nezapomíná ani na kardio a posilování nohou. Když je hezké počasí a zrovna nepečuje o svou dceru Rozárku, vyráží na cyklistické výlety po Středočeském kraji. Za odměnu si pak dává takzvaně jedno od cesty, jak už několikrát ukázal na svém instagramovém profilu.

Po vyhraném zápasu, který ho ale ne zcela uspokojil, možná míří Jaromír Soukup znovu do ringu. K videu připojil anglickou frázi, která v překladu znamená »připravovat se«. I když nic nepotvrdil, vypadá to, že si bude chtít spravit chuť dalším boxerským zápasem. Je také možné, že se jen připravuje na plavkovou sezónu.

Formu »Muhammada Aliho z Barrandova« zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz známý český influencer a kulturista Filip Grznár. "Základ tam je dobrý. Myslím, že na to, kolik mu je let, je na tom dobře. Určitě si zaslouží respekt. Pro soutěž v kategorii fitness určitě dobré. Ale je potřeba říct, že s penězi se tenhle sport dělá lépe," sdělil Filip Grznár s mírnou narážkou na podnikání mediálního magnáta.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.