Reklama:

Výstřednost a přepych: Jak novomanželka Lela řekla, tak se stalo. Záběry, které Karlos Vémola zveřejnil, zachycují svatební dort. Je obří

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Karlos Vémola a Lela Ceterová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 7. 2022

Karlos Vémola (37) a nyní už jeho manželka Lela Ceterová (33) se dočkali svého velkého dne. Ve čtvrtek odpoledne si řekli své »ano« během romantického obřadu na Občanské plovárně. Oddávajícím byl herec Jiří Krampol (84). Po svatbě odstartovala velkolepá slavnostní hostina za účasti desítek hostů. Ještě před samotnou svatbou vnadná playmate pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že svatební hosté se mohou těšit hned na několik překvapení. A krásný šestipatrový dort se dá vnímat jako jedno z nich.

Reklama:

Nevěsta k oltáři přišla v bílých šatech s velkým výstřihem. Karlosovi Vémolovi byl za svědka kamarád Ivo Rittig (59), vnadná Lela si vybrala kamarádku. Herec Jiří Krampol oba na jejich žádost oddal.

Reklama:

"Bylo to bezvadné, úžasné. Má to krásnou atmosféru, zatím jsou všichni střízliví. Mají to, Karlos s Lelou, opravdu moc hezké a má to úroveň," uvedl ve čtvrtek ve večerních hodinách Jiří Krampol pro ŽivotvČesku.cz, když poskytl exkluzivní rozhovor o tom, proč neodmítl žádost MMA zápasníka, aby oba snoubence oddal.

Před samotnou svatbou Lela Ceterová uvedla, že veselka a následná hostina budou pompézní. "Musím Karlose pochválit, protože spousta nápadů, jak a co by šlo na svatbě udělat, přišla od něj. On je prostě takový, rád připravuje všechno možné i pro děti a pro mě, je rád extravagantní. Přejeme si, aby svatba byla opravdu podle našich snů a byla nezapomenutelným dnem pro všechny," řekla pro ŽivotvČesku.cz a jak uvedla, tak se skutečně stalo.

Během svatební hostiny se kromě pěveckých vystoupení jednotlivých hostů, mezi které patřila Natálka Grossová (19), rapper Rytmus (45), Sagvan Tofi (57) a další, se krájel i svatební dort. S ním se Karlos Vémola pochlubil na svém Instagramu.

Velikost dortu je logická - hostů dorazilo nemalé množství. "Je pozváno 200 lidí a další známí za námi dorazí ještě večer na raut," svěřila před pár dny pro ŽivotvČesku.cz playmate a aktuálně už manželka Karlose Vémoly.

Sňatek měla vnadná blondýna se zápasníkem bojových umění MMA uzavřít už loni 28. července. Bohužel přišly zdravotní potíže, influencerka procházela rizikovým těhotenstvím a český Terminátor, jak si Karlos Vémola přezdívá, zase léčil nepříjemné zranění.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: