Reklama:

Vztah manželů Třeštíkových je v troskách. Fotografova modelka Katka zmínila možný důvod rozchodu

Fotograf Tomáš Třeštík a spisovatelka Radka Třeštíková už netvoří pár
Fotograf Tomáš Třeštík a spisovatelka Radka Třeštíková už netvoří pár
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 4. 2021

Fotograf Tomáš Třeštík (43) na sociálních sítích informoval, že s manželkou Radkou Třeštíkovou (39) už dlouhou dobu netvoří pár. Vysvětlil, že soužití jeho ani populární spisovatelku dlouho nečinilo šťastnými, rozchod proběhl bez velkých emocí a zůstávají přáteli. Katka Bradáčová, hvězda po sobě pojmenovaného dokumentu režisérky Heleny Třeštíkové (71) a modelka Tomáše Třeštíka, popsala možný důvod rozchodu. Její vyjádření si poslechněte ve videu.

Reklama:

Tomáš Třeštík a jeho manželka Radka Třeštíková se rozešli. Fotograf a syn slavné režisérky Heleny Třeštíkové o tom informoval na sociální síti. Vysvětlil, že vzhledem k rozdílnostem si manželé už neumějí další společnou cestu partnerským životem představit.

Reklama:

Rozchod slavného manželského páru měl proběhnout poklidně. "Rozcházíme se v dobrém a bez velkých emocí, zůstáváme dál přáteli a samozřejmě milujícími rodiči našich bezva dětí," napsal na sociální síť Tomáš Třeštík.

Katka Bradáčová, která byla hvězdou dokumentu Heleny Třeštíkové a Tomáši Třeštíkovi stála před objektivem, zmínila možný důvod rozchodu. "Doufám, že pomoc najdu v tomhle jejich slabém místě, pořád v to věřím. Hodně mi ublížili," uvedla Katka pro ŽivotvČesku.cz. Její slova o známém fotografovi, který se mnohokrát pyšnil jejími snímky na svém profilu na sociální síti Facebook a také s ní pracoval na knize vydané v loňském roce, si můžete poslechnout ve videu.

Radka Třeštíková a Tomáš Třeštík se vzali v roce 2012 a mají spolu dvě děti, osmiletou dceru Elu a o dva roky mladšího syna Jonatána.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: