Vztah Myslivcové a jejího Zdeňka není v pořádku. Balil mě v baru, přiznala Ornella Koktová. Dominiko, nemáš právo mlčet, vzkazuje Agáta

Dominika Myslivcová a Zdeněk Chytil
Dominika Myslivcová a Zdeněk Chytil
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 6. 2024

Už pár týdnů se mluví o krizi ve vztahu influencerky Dominiky Myslivcové a jejího partnera Zdeňka Chytila. Rodiče devítiměsíčního syna Deriana se spolu již několik měsíců neukazují společně na akcích a každý si chodí po svém. Tématu údajné krize v jejich vztahu se věnovaly i Agáta Hanychová a Ornella Koktová ve svém podcastu. Influencerky zmínily fakt, že Dominika by měla být ke svým fanouškům a sledujícím upřímnější, jelikož ji v podstatě živí. Navíc Ornella prozradila, že Dominičin partner na ni v baru házel oči. Pro ŽivotvČesku.cz uvedla nejčastější důvod rozpadu mladé rodiny s malými dětmi renomovaná psycholožka Radana Rovena Štěpánková.

Úspěšná influencerka Dominika Myslivcová přivedla na svět syna Deriana loni v srpnu. Pár prvních měsíců se sympatická blondýnka chlubila na sociální síti Instagram rodinnými snímky. Společně s partnerem Zdeňkem působili jako idylická rodinka. S příchodem jara už ale na sdílených fotografiích Dominičin partner chyběl.

Navíc Dominika naznačila krizi ve vztahu v jednom z rozhovorů. Řekla tehdy, že její partner Zdeněk se rád baví a v barech tráví mnoho času, dál to ale odmítla komentovat. To však ale nevidí jako správné Agáta Hanychová, která naopak trable v lásce komentovala vždy. I když už se objevovaly první mráčky, její »holčičky« to s nadsázkou řečeno věděly dříve než její partner.

"Mě tohle u influencerek štve, když lidem cpou kódíky a neřeknou jim pravdu... Když už žije ten insta život, měla by se tam sdílet i ta pravda, přijde mi to neupřímný. Třeba ještě nejsou rozešlí, ale okomentovat to jen slovy "no comment", tak na to nemá influencer právo," uvedla Agáta v podcastu a Ornella sdílela i osobní zkušenost s partnerem někdejší youtuberky.

"Vztah Dominiky se Zdeňkem trochu smrdí. Nedávno jsem byla v baru a pan Zdeněk na mě hodil očička. A já poznám »ty« očička. Tak si říkám, co tady vůbec dělá, má být doma s tím miminem a Dominikou," rozčílila se v podcastu Ornella.

Dominika Myslivcová se proslavila už jako teenagerka, když natáčela videa na platformě YouTube. Od brzkého věku si tak vydělává peníze sama a na mužích je zcela nezávislá. Svou vášní pro luxus se často chlubí i na sociální síti Instagram, který je momentálně její hlavní zdroj příjmu.

S otcem syna Deriana se Dominika seznámila v době covidu, kdy s ním začala spolupracovat. Po delší době spolu začala dvojice randit a veřejně blondýnka partnera ukázala až v září 2022. Syn se jim narodil ani ne rok poté.

Proč se lidé krátce po narození dětí rozcházejí, v obecné rovině vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz psycholožka Radana Rovena Štěpánková. "První dítě je pro vztah zkouška, kdy se zcela mění dynamika, člověk musí svou pozornost dělit mezi více osob, nemá tolik času pro sebe a ani pro druhého, takže zvlášť ta milenecká složka vztahu může utrpět trhliny," popsala pro ŽivotvČesku.cz psycholožka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.