Vztah Natálie Grossové je po dvou letech minulostí. Zpěvačka se svěřila, proč láska s operním pěvcem nevyšla

Zpěvačka Natálie Grossová s přítelem Danielem Matouskem
Zpěvačka Natálie Grossová s přítelem Danielem Matouskem
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2022

První vážný vztah mladičké Natálie Grossové (19) je u konce. S operním pěvcem Danielem se potkala v roce 2020 při zkoušení muzikálu Fantom Opery a časem se k sobě i sestěhovali. Rozchod tak byl pro mnohé překvapením. Podle všeho ale proběhl poklidně. "Zůstává mezi námi respekt jeden k druhému," prozradila pro ŽivotvČesku.cz mladší dcera zesnulého politika Stanislava Grosse (†45).

Talentovaná zpěvačka má za sebou konec první velké lásky. Jaký byl důvod rozchodu s pohledným operním pěvcem Danielem, se kterým ji kromě lásky spojovala také láska k hudbě, divadlu a umění, popsala pro ŽivotvČesku.cz.

"Po dvou letech nám to nevyšlo. Stala se taková klasická věc, kdy nám pracovní závazky nedovolily být více spolu. Bydleli jsme chvilku společně, ale nakonec jsme oba usoudili, že si každý půjdeme svou cestou a bude to pro naši budoucnost lepší. Zůstává mezi námi respekt jeden k druhému," řekla pro ŽivotvČesku.cz charismatická zpěvačka, která aktuálně nacvičuje nový muzikál v Divadle Broadway.

Je evidentní, že mladá pěvkyně a její bývalý partner k rozchodu přistupují velmi dospěle a žádná zbytečná zášť jim cestu nekříží. Navíc je možné, že ač je nebude spojovat láska, tak pracovní povinnosti ano. Daniel vystupuje od roku 2014 jako tenor na scéně Národního divadla v Praze a Natálie Grossová je zase úspěšnou muzikálovou herečkou a zpěvačkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.