Vztah Ondřeje Brzobohatého a Taťány Kuchařové v troskách: Herec si domu vodí krásnou tanečnici Zuzanu

Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 12. 2021

Taťána Gregor Brzobohatá (33), dříve Kuchařová, a Ondřej Gregor Brzobohatý (38) se zřejmě rozhodli svůj vztah po 8 letech, z toho 5 letech v manželství, ukončit. Přestože oni sami se k pondělním informacím o konci jejich lásky nevyjádřili, objevily se snímky, které hovoří samy za sebe. Herec a zpěvák si na nich totiž domů s širokým úsměvem na rtech vede tanečnici Zuzanou Pilnou (30).

Co začalo jako pohádka a dlouhé roky se zdálo jako ideální manželství, nyní končí. První spekulace o rozchodu páru, který byl v minulosti nerozlučný a svou zamilovanost dával najevo, se objevily už na počátku podzimu poté, co herec ani modelka od července nepřidali jedinou společnou fotku na sociální sítě a přestali se bok po boku objevovat na společenských akcích.

Manželé se k informacím o krachu jejich vztahu dosud nevyjádřili. Redakce ŽivotvČesku.cz kontaktovala Ondřeje Brzobohatého, který neodpověděl. Hercova matka Hana Gregorová (69) redakci položila telefon. Mobil nezvedla ani Taťána Gregor Brzobohatá. "Teď nemohu mluvit," napsala pro ŽivotvČesku.cz krátce poté, co hovor odmítla.

Podle posledních informací to vypadá, že manželé žijí v odloučení už nějakou dobu a každý se vydal svou vlastní cestou. Portál Blesk.cz totiž zveřejnil fotografie, na kterých si usměvavý Ondřej Gregor Brzobohatý vede do svého nového bytu pohlednou tanečnici Zuzanu Pilnou, s níž ho spojují pracovní povinnosti v karlínském divadle.

Sympatická Zuzana se v karlínském divadle objevuje v představeních The Addams Family a Sestra v akci. Příznivci hudby Ondřeje Ládka (42), lépe známého jako Xindla X, si jí mohli všimnout i ve videoklipu k jeho písni Volnoběh.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.