Vztahy s matkou Monikou stále na bodu mrazu. Ornella Koktová poprvé svěřila své děti do cizích rukou. Nemáme k dispozici ani jednu babičku, vysvětlila

Ornella Koktová a Monika Binias
Ornella Koktová a Monika Binias
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2022

Golfu už propadla nejedna česká celebrita. Nyní se k nim nově připojila i Ornella Koktová (29), která před pár týdny úspěšně složila takzvanou zelenou kartu, jež hráče opravňuje ke hraní na všech hřištích a k účasti na turnajích. Influencerka promluvila pro ŽivotvČesku.cz o tom, jak pro ni bylo těžké oprávnění získat a jak si užila první hlídání svých ratolestí.

Kromě lásky ke koním a jezdectví teď propadla mladá podnikatelka další vášni - golfu. Stejné hře se už roky věnuje i její manžel Josef Kokta (65), který ji k ní přivedl.

"Pepa hraje už od 90. let, konkrétně od roku, kdy jsem se narodila. Hledala jsem pro nás nějakou společnou aktivitu a pro sebe dalšího koníčka. Golf mi nejprve přišel nudný, ale protože jsem soutěživá a adrenalin tam je, tak mě to moc baví," prozradila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz půvabná brunetka, která 18. července na hřišti v pražském Motole úspěšně složila potřebnou zkoušku.

Může tak tedy vesele vtrhnout na jakékoli hřiště a porovnat své dovednosti s ostatními hráči. "Zkouška byla docela těžká, snažila jsem se podat nejlepší výkon. Bušilo mi srdce. Teorii jsem se učila doma s Pepou, šla jsem tam tak dost našprtaná," řekla pro ŽivotvČesku.cz novopečená golfistka.

Obejít hřiště trvá okolo 4 až 5 hodin, tak se nabízí otázka, jak mateřské povinnosti dokáže maminka tří dětí, Quentina (9), Svena (2) a Lilianne (1), s novou zálibou skloubit. Poprvé si to vyzkoušela před několika dny a na sociální síť Instagram si z rodinného golfového výletu dala několik fotek.

S redakcí ŽivotvČesku.cz se pak podělila o podrobnosti. "Byli jsme si společně zahrát v Kestřanech a nabízejí tam pro hráče hlídání dětí, tak jsme toho využili. Paní říkala, že byly děti moc hodné, nebrečely. Chodila s nimi po lese. Jen když nám je po hře odevzdala, byli jsme tak vyřízení, že jsme šli spát rovnou s nimi," popsala své zážitky.

Přesto pomoc profesionálky uvítala. "Jednalo se o úplně první hlídání v mém životě. Nemáme k dispozici ani jednu babičku, děti jsou stále s námi. Bylo to úžasné, uvažujeme, že bychom si pořídili chůvu, stačí jen jednou měsíčně, abychom spolu s Pepou mohli vyrazit právě na golf nebo třeba jen na klidný oběd," svěřila se se svým přáním sympatická influencerka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.