Yvetta Blanarovičová i bez líčení popírá zákony stárnutí. Popsala, co je elixírem mládí. Používám to už 20 let, říká

Herečka Yvetta Blanarovičová
Herečka Yvetta Blanarovičová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2021

Herečka Yvetta Blanarovičová (57) je nepochybně velmi talentovanou a atraktivní ženou, která na společenských akcích i v divadle okouzluje svou krásou. Nyní se na sociální síti ukázala nenalíčená a fanouškům naprosto vyrazila dech bezchybnou pletí. Svou zásluhu na tom má i opálení po dovolené ve Španělsku, ale její dlouhodobý elixír mládí spočívá v něčem jiném. "Já používám už asi 20 let arganový olej, to je základ mých šminek," řekla Yvetta Blanarovičová pro ŽivotvČesku.cz.

Yvetta Blanarovičová je nejen skvělá herečka, ale také krásná žena, která naprosto popírá zákony stárnutí. I když se pomalými krůčky blíží k šedesátce, její tvář tomu zdaleka neodpovídá. Na Instagram dala foto zcela bez make-upu a šokovala fanoušky tím, jak dokonalou pleť má. Velkou zásluhu připisuje opálení, které si dovezla z dovolené v Španělsku.

"Opálení vypadáme všichni krásně. Vrátila jsem se z dovolené, vyfotila jsem se a nemusela jsem se líčit, což je geniální, protože opálená pokožka je dobrý make-up. Byla jsem ve Španělsku, ale nebyl to odpočinek ve stylu pláže a moře. Byla jsem na horách, koukala jsem po historii a užívala si vnitrozemí a kopce," popsala Yvetta Blanarovičová pro ŽivotvČesku.cz, jak si dovolenou užila.

Přestože opálení má na kráse oblíbené herečky svůj podíl, ona sama připisuje mnohem větší zásluhu něčemu jinému. Bez jednoho konkrétního přípravku se neobejde už dlouhá léta. Pomáhají jí i procedury, kterými po náročném dni v divadle prochází i mnoho dalších umělců.

"Já používám už asi 20 let arganový olej, to je základ mých šminek. Pro sebe jsem nenašla krém, který by dostatečně hydratoval mou pleť. Používám arganový olej, pravý marocký, na tělo, na čumák. Pak samozřejmě procházím normálními procedurami, když přijdu po divadle a jsem unavená. Buď jsou to ledové zábaly, nebo si pod oči dám ledové tampóny," prozradila Yvetta Blanarovičová pro ŽivotvČesku.cz, co je jejím elixírem mládí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.