Z bouřliváka nadšeným zahrádkářem. Petr Zvěřina z VyVolených se pochlubil svým bydlením

Z Petra Zvěřiny se stal doslova zahrádkář.
Z Petra Zvěřiny se stal doslova zahrádkář.
Foto: Archiv Život v Česku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2020

Svůj život změnil úplně od základu. Řeč je o Petru Zvěřinovi, kterého si mnozí pamatují v souvislosti s jeho proslulou větou ze soutěže VyVolení, když uvedl, že na »Václavák nepřijel na babetě«. Ve šmírovací reality show se řadil k nejkontroverznějším účastníkům. Dnes je z něj kliďas a jak se zdá i velký milovník přírody.

Petr si v minulosti prošel nepřízní osudu, když mu zkrachovalo manželství a rozvedl se s dnes už exmanželkou Nikolou. Nakonec se s osobní prohrou vyrovnal. Dnes si opět užívá naplno životních radostí.

Redakci Život v Česku.cz pozval k sobě domů na pražské Stodůlky, kde nám ukázal pro co aktuálně žije. "Stal se ze mě vášnivý milovník přírody," přivítal nás charismatický diskžokej, který si na předzahrádce svého domova vybudoval velkou pýchu - zahradní jezírko.

"Vždy jsem toužil chovat rybičky. Jenže mít je v akváriu mě neoslovilo. Tak jsem si vybudoval jezírko, kde je chovám," pochlubil se muž, kterého v minulosti sledovaly na televizní obrazovce miliony diváků v souvislosti s historicky první řadou reality show VyVolení.

V kontaktu s lidmi, se který soutěžil o astronomických 10 milionů korun, prý moc není. "Občas na soutěž zavzpomínám. Byly to zajímavé časy. Někdy se s někým ze soutěže potkám na nějaké akci, ale že bych s někým udržoval kontakt na denní bázi, to nikoliv," podotkl Petr Zvěřina, který si podle vlastních slov nestěžuje. Jak to na jeho chloubě domova vypadá, se podívejte do galerie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.