Z roztomilého kluka z obalu slavné čokolády se stal dlouhovlasý krasavec se sexy tělem. Je k nepoznání

Josh Bateson na obalu čokolády Kinder
Josh Bateson na obalu čokolády Kinder
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2022

Model Josh Bateson (28) se proslavil v roce 2005, a to ve svých deseti letech, když se objevil na obalu oblíbené čokolády Kinder. Od té doby ale dospěl a malého usměvavého kluka z cukrovinky by v něm nikdo nehledal. Dnes má delší vlasy a sexy vysportované tělo. Díky tomu v modelingové kariéře úspěšně pokračuje i nadále. Do toho ještě stihl podle serveru purepeople.com vystudovat univerzitu a velice aktivní je také na sociální síti Instagram, kde pravidelně zveřejňuje své aktuální snímky.

Na obalu populární čokoládové tabulky se objevil Josh Bateson už před 17 lety, kdy nahradil po třech desetiletích Němce Guntera Euringera (59). Jeho tvář si díky masivní televizní reklamě, která tenkrát běžela po celém světě, dodnes vybaví snad každý.

Dnes mladý Brit žije trvale v Londýně, kde na univerzitě Loughborough vystudoval politologii a mezinárodní vztahy. Kromě modelingu se živí také finančním poradenstvím, od roku 2020 pracuje ve společnosti DeVere, jak informoval server purepeople.com.

Na instagramu, kde má přes 100 tisíc fanoušků, sdílí snímky, na kterých pravidelně mění vizáž. Podle těch posledních upřednostňuje delší vlasy, které nosí buď rozpuštěné, nebo stažené do elegantního drdolu, a mírně zarostlou tvář.

Dodnes na své slavné období rád vzpomíná a při svých cestách pózuje na letištích s obřími čokoládami Kinder, na nichž je jako dítě vyobrazen. Úsměv má stejně zářivý jako kdysi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.