Za cestování vděčí Výměně manželek. Jarmila se během natáčení poprvé vykoupe v moři, její reakce je pozoruhodná

Autor: TV Nova | Výměna manželek
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 1. 2023

Výměna manželek není pro řadu účastnic jen zajímavou možností, jak si ověřit, jestli se v jiné rodině nemá manželka lépe, ale také příležitostí uniknout ze stereotypu. V premiérové epizodě již 15. řady pořadu tak Jarmila (42) právě díky natáčení poprvé v životě opustí Česko. Kromě toho se jí náhradní manžel Petr (43) rozhodne splnit sen, a tak se poprvé v životě maminka z České Vsi v Jeseníkách podívá také k moři. To pro ni byl velký zážitek. "Ona skutečně za celou dobu nebyla nikde, jen na dětském hřišti," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz Jana Rezková, kreativní režisérka pořadu.

Jarmila pracuje jako údržbářka a kromě starosti o své děti - Nikolu (18), Richarda (17), Dominika (13), Daniela (9) a Denise (6) - příliš jiného programu obvykle nemívá. Když se proto v rámci Výměny manželek dostane do rodiny českých kamioňáků Báry (32) a Petra (43), kteří žijí v panelovém domě na severu Německa, konkrétně ve městě Bielefeld, je velice ráda, že se poprvé v životě dostala do zahraničí.

Zde má na starost dvě děti, Sebastiana (8) a Leticii (1), o které se velmi pěkně stará. Připadá jí ale, že chlapec příliš mnoho času tráví hraním her na mobilu a herní konzoli. Když si o tom promluví s dočasným partnerem Petrem, rozhodne se sympatický tatínek jednat a pro všechny naplánuje výlet na pláž v Nizozemí.

Malému Sebastianovi se na výlet nejprve nechce, ale nakonec uzná, že koupání v moři je skoro stejně tak dobré jako hraní her. Největší radost má ale Jarmila, pro kterou je to vůbec poprvé, kdy se v životě dostala k moři. S jejím mužem Mírou (41) totiž na zahraniční dovolené nejezdí.

Zpočátku se sice Jarmila na pláži cítí nejistě, protože se stydí do plavek, nakonec ji však moře zláká a ona si užije své úplně první koupání. "Ona skutečně za celou dobu nebyla nikde, jen na dětském hřišti. Je skvělé, že se nám to podařilo takhle spárovat. Když se nám maminky svěří, že ještě nikdy necestovaly, snažíme se je napárovat s rodinami, které nejsou z Česka, aby si to trochu užily a někam se podívaly," prozradila pro ŽivotvČesku.cz režisérka pořadu Jana Rezková s tím, že Jarmilino umístění do rodiny žijící v zahraničí nebyla náhoda.

Výměna manželek je jedním z nejoblíbenějších pořadů v Česku. V loňském únoru, kdy bylo odvysíláno pět premiérových dílů, byl průměrný podíl na sledovanosti 28,38 procenta v cílové skupině 15–54, reality show bodovala zejména u mladšího ženského publika 15–34 let (share 42,14 %).

V roce 2007 příkladem k jednomu z nejsledovanějších dílů usedlo k obrazovce ve své domácnosti asi 1,7 milionu diváků.

Jarmila z Výměny manželek
Jarmila z Výměny manželek
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.