Za úspěchem Andrey Verešové nestojí jen štěstí v podobě rodiny. Prozradila 3 životní rady od maminky, které otevřely její mysl

Andrea Verešová a její děti Vanessa a Daniel
Andrea Verešová a její děti Vanessa a Daniel
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 11. 2021

Modelka a příležitostná herečka Andrea Verešová (41) nezastírá, že může být spokojenou ženou, která se naučila skloubit kariéru s péčí o domácí krb. Pro ŽivotvČesku.cz otevřeně řekla, co ji naučily její dvě děti, ale zavzpomínala také na rady své maminky, která ji v různých situacích inspirovala. "Mamka mi dala spoustu rad. Třeba ať si život nekazím tím, že budu toužit po něčem, co nemám," prozradila pro ŽivotvČesku.cz majitelka jedné z nejdokonalejších postav ve střední Evropě.

Andrea Verešová patří k ženám, které si plní sny a sama říká, že každý den se snaží prožít naplno, protože nikdo nevíme, který den bude náš poslední. Spolu s manželem Danielem Volopichem (57) vychovává čtrnáctiletou Vanessu a dvanáctiletého Daniela Tobiáše.

"Děti mě naučily trpělivosti a koukat na život pořád dětskýma hravýma očima. Děti dokážou rychle odpouštět a pořád se radovat ze života, to je to nejkrásnější. Je dobré si uvědomit, že jsme tady opravdu na krátko a myslím, že je opravdu nutné si vážit každého dne a každičké chvíle. Nikdo nevíme, jak dlouho tady budeme," řekla otevřeně pro ŽivotvČesku.cz kráska, která se snaží nemyslet na složitou covidovou situaci a raději hledí směrem k Vánocům. Naznačila, že kdyby v Česku byl znovu zaveden lockdown, vzala by rodinu a odjela na zimu někam za teplem. Pokud by se situace začala přeci jen lepšit, tak by si ráda chtěla užít pohádkový vánoční čas.

"Pohádky mám ráda pořád. Jako malá jsem vyrůstala s Perinbabou. První díl je opravdu nádherný a je pro mě velká čest, že jsem si mohla zahrát v druhém díle. Nedostal se kvůli covidu do kin, tak uvidím, kdy ho Jakubiskovi chtějí vypustit do světa. Je to pohádka o tradicích a je v ní podle mě zakomponováno hodně z toho, jak se Juraj Jakubisko kouká na svět. On má krásné vize a z každého toho filmového záběru umí udělat umělecké dílo. Přála bych si, aby i čeští diváci více poznali Perinbabu," řekla pro ŽivotvČesku.cz okouzlující a nestárnoucí modelka, která hodně dbá na rodinné tradice i rady své maminky, která ji do života vyzbrojila návodem, jak se věci dají zvládat lépe.

"Máma mi vždy říkala, nikdy se nestaň zlým člověkem kvůli zlým lidem. Je ale pravda, že těch rad mi do života dala opravdu hodně. Také říkala, ať nikdy zbytečně lidi nepřesvědčuji o své hodnotě. Pokud vás lidé nedoceňují, je to jejich chyba a jejich problém, nikoliv váš problém. Také mi říkala, ať si život nekazím toužením po tom, co nemám. Pamatuj, že to, co máš dnes, patřilo mezi ty věci, které jsi toužila získat, mi vždy říkávala," vyjmenovala pro ŽivotvČesku.cz modelka zásadní životní moudra, která lemovala její cestu za úspěchem.

Současná covidová doba dvojnásobnou matku velmi trápí a smeká před lékaři a zdravotním personálem, který bojuje s epidemií. Pro ŽivotvČesku.cz Andrea Verešová doplnila, že málem šla na medicínu, ale dnes je ráda, že včas přepnula na práva.

"Jako malá jsem chtěla být lékařkou, když mi bylo těch jedenáct dvanáct let, tak jsem hltala knížky o medicíně a pořád jsem všechny doma nutila, že je musím operovat," uzavřela s tím, že si uvědomuje, že medicína není povolání ale skutečné poslání.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.