Záběry, ze kterých tuhne krev. Poslední video řidiče BMW, který připravil ve 130 km/h rodiče čtyřleté holčičky o život

Jeden z posledních záběrů před tragickou nehodou.
Jeden z posledních záběrů před tragickou nehodou.
Foto: Archiv / HZS
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 6. 2020

Milovník rychlosti, který už v minulosti pokoušel štěstí, když havaroval, zřejmě způsobil autonehodu u Černožic na Královéhradecku. Po neštěstí vyhasly tři životy. Jeho a rodičů čtyřleté dívky, která bojuje v nemocnici o život. Jeden z údajných svědků přinesl svůj pohled na událost, která měla velmi tragickou dohru.

Jedno ze svědectví se objevilo i na sociálních sítích a mrazí z něj v zádech. „Můj příbuzný seděl v posledním autě, které řidič BMW kdy předjel, rychlostí cca 180 až 200 km/h. Místa všude dost, ale ve vysoké rychlosti se nejprve pokusil vrátit do pravého pruhu, to nevyšlo a zůstal v levém,“ stojí ve výpovědi na facebooku. Auta se snažila na poslední chvíli vyhnout, bohužel marně. Po nárazu začal vůz hořet...

Z nehody vyvázla živá jen čtyřletá dcera rodičů z protijedoucí Škody Octavie. Díky včasnému transportu vrtulníku do nemocnice má naději na život. „Řidič BMW z auta vyletěl, ostatní řidiči běželi k nehodě, ale BMW začalo hořet a poté došlo i k výbuchu přední části auta. Poté i k několika dalším výbuchům,“ cituje Blesk svědka tragédie.

zdroj - Facebook

Nehoda byla v obrovské ráně. A je zázrak, že přežilo dítě... „Řidič BMW z auta vyletěl, ostatní řidiči běželi k nehodě, ale BMW začalo hořet a poté došlo i k výbuchu přední části auta. Poté i k několika dalším výbuchům,“ dodal svědek nehody.

K nehodě došlo na velice nebezpečném úseku silnice vedoucí z Hradce Králové do Jaroměře. Jedná se o rovinku, kterou už mnoho řidičů podcenilo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.