Začala přibírat a nemůže se na sebe podívat. Takto Patricie Pagáčová promluvila o trápení s váhou

Patricie promluvila o svém problému.
Patricie promluvila o svém problému.
Foto: Archiv Patricie Pagáčové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 7. 2020

Je to přibližně pět let, kdy Patricie Pagáčová zaskočila všechny. Podařilo se jí neuvěřitelně shodit na váze a získat ztracené sebevědomí. Jenže teď se přiznala, že začala opět bojovat s váhou. Dokonce má o sobě mínění, že vypadá jako hroch a jsou dny, kdy se na sebe nemůže podívat.

Patricie přibrala zhruba 2 až 3 kilogramy na váze, jak sama uvedla ohledně svých kilogramů, a začalo pro ní velké psychické trápení...

"Upřímně já mám tak od února období, že mám asi o 2-3 kg víc než bych chtěla, ale nějak se mi nedaří s tím nic pořádně udělat... Nedaří rozuměj nechce se mi cvičit a nepít pivo a tak si občas udělám hezkou fotku na Instagram, abych si řekla, že to není tak hrozný. Mám dny, kdy se cítím super a žádný 3 kg mě netrápí, líbím se sama sobě a pak jsou dny, kdy mám pocit, že jsem mega hroch a nemůžu se na sebe ani podívat," popsala seriálová herečka a porotkyně poslední řady soutěže SuperStar.

Přitom se Patricie ještě před pár dny nafotila jen v plavkách v bazénu, kde naopak ukázala svou poměrně dobrou postavu a ploché bříško. O den později se svěřuje se svým trápením s kiogramy, které nemůže shodit kvůli pití piva.

I když její vyjádření působí značně nevyrovnaně a spíše pozorného fanouška napadne, že Patricie na sebe ráda upozorňuje, může být v klidu. Za roky, kdy na sobě zapracovala a z boubelky se stala »blonďatá princezna« si získala respekt.

Teď by to ale chtělo, aby se také zaměřila na herectví. Byla by totiž škoda, kdyby svůj herecký potenciál promarnila tím, že bude sledovat několikrát denně ukazatel na váze. O to více, když ve skutečnosti její ženská postava je přiměřená jejímu věku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.