Reklama:

Záchrana manželství jako údajná záminka. Jennifer Lopezová zrušila velkolepé turné, fanoušci mají ale jasno: O koncerty nebyl zájem

Zpěvačka, modelka a herečka Jennifer Lopezová
Zpěvačka, modelka a herečka Jennifer Lopezová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2024

Že by hvězda latinskoamerické umělkyně Jennifer Lopezové pomalu zhasínala? Populární zpěvačka JLo se tento týden rozhodla zrušit dlouho připravované turné This Is Me, které mělo startovat v červenci. Důvodem zrušení koncertní šňůry byl prý fakt, že chce zpěvačka trávit více času doma se svou rodinou. Někteří její fanoušci ale mají jasno. Turné muselo být zrušeno kvůli špatnému prodeji vstupenek. Informuje o tom zahraniční deník Daily Mail.

Reklama:

Osoba zpěvačky a herečky Jennifer Lopezové se v posledních týdnech řešila v zahraničních médiích z důvodu údajné krize s manželem Benem Affleckem. Pár nebyl dlouhé týdny viděn na veřejnosti spolu a herec byl fotografy zachycen bez snubního prstenu.

Reklama:

Zdroje z okolí manželského páru pak pro bulvární periodika tvrdily, že slavní manželé už spolu nebydlí, hlavním důvodem rozchodu mělo být vysoké pracovní nasazení hvězdné zpěvačky.

"Jen a Ben mají problémy v manželství," řekl zdroj z okolí páru pro US Weekly"Problémy začali mít před několika měsíci, když Jen začala více pracovat a připravovat se na své turné This Is Me, které odstartuje příští měsíc v Orlandu," doplnila zasvěcená osoba.

Turné, na kterém chtěla zpěvačka oslavit 55. narozeniny, tento týden ale zrušila. Důvodem podle producentů bylo zpěvaččino přání zůstat s rodinou v Los Angeles. "Jennifer si bere volno, aby mohla být se svými dětmi, rodinou a blízkými přáteli," uvedli v prohlášení pro Daily Mail zástupci společnosti Live Nation, která má na starost prodej lístků.

Po měsících krize, kdy se JLo a Ben Affleck neukazovali na veřejnosti spolu, to nyní vypadá, že Lopezová dala poprvé v životě přednost lásce před kariérou. Poetickým důvodům zrušení dlouho připravovaného turné ale nevěří někteří fanoušci, kteří spekulují, že turné bylo zrušeno kvůli tomu, že se neprodalo dostatek lístků.

"Zrušila ho, protože neprodala dostatek vstupenek," napsal jeden z uživatelů sociální sítě X. "Nikdo nechce vidět její show," objevilo se také v komentářích. Podobných názorů, na které odkazuje Daily Mail, se ale objevilo více.

Jennifer chce prý zvolnit poté, co slavila úspěchy se svým novým filmem Atlas, který produkovala a hrála v něm hlavní roli. Snímek byl prý úspěšný po celém světě. V 93 zemích se umístil v TOP 10 nejsledovanějších filmů.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: