Reklama:

Žádný make-up a kosmetické triky. Lidská Barbie Valeria Lukyanova »smyla« podobu panenky a udivila přirozenou krásou

Lidská Barbie Valeria Lukyanova
Lidská Barbie Valeria Lukyanova
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2021

Kouzlo make-upu dokáže doslova divy a zázraky. Krása je něčím, co živí ukrajinskou modelku a influencerku Valerii Lukyanovou (36), která se proslavila jako lidská panenka Barbie. Ale i ona se dokáže »odhalit« a ukázat tvář bez nánosů líčidel, které jí dokáží přeměnit do podoby ikonické hračky. A setkává se překvapivě s pozitivními ohlasy, protože někdy je přirozenost tím nejlepším zkrášlovadlem na světě.

Reklama:

Stejně jako nejrůznější dovednosti a schopnosti mohou vést k pracovním postům, tak i krása se v podstatě může stát živností a profesí. Podobně jako v případě Ukrajinky Valerie Lukyanové, která už jako malá dívka projevovala silnou náklonnost k panence Barbie – byla pro ni doslova ikonou a vzorem. Jako dospělá žena se mu však nejen přiblížila, ale v podstatě se jím stala. Pro magazín InStyle připustila, že podstoupila plastickou úpravu poprsí, ale vše ostatní je pouze výsledkem tvrdé dřiny v posilovně a maskérského umu.

Reklama:

"Myslím, že pokud máte nějaké nedostatky, je v pořádku, když je opravíte, což jsem udělala. Pokud v budoucnu budu ještě něco potřebovat, tak to podstoupím," řekla.

Její extrémně útlý pas, štíhlé dlouhé nohy a vysportovaná postava nejsou zadarmo. Právě naopak, stojí ji opravdu velké úsilí. Každé ráno si chodí zaběhat zhruba na hodinu a sportovní rutinu považuje za stejně důležitou jako třeba hygienické návyky. Ve »fitku« pak trénuje klidně i několik hodin denně a v rámci stravování propaguje veganství - zeleninu považuje přímo za Svaty grál svého jídelníčku.

Zprvu pro ni bylo hodně nepříjemné, že ji lidé mnohdy osočovali, že se za každou cenu snaží někoho napodobit – čas všechno změnil. Pochopila, že na své kráse může postavit výdělečný byznys.

"Nechci, aby se lidé snažili někoho kopírovat, a proto nemám ráda, když si myslí, že imituju panenku, je to pro mě ponižující. Nyní už jsem na to zvyklá, protože je to součástí mé práce a je to přesně ta představa, kterou si fanoušci vytvořili. Proto se toho musím držet, je to moje vizuální image, ale nelíbí se mi to. Je to pro mě stejně normální, jako když si ostatní čistí zuby nebo se sprchují. Také je pro mě nutné vzpírat, tělo mi za ten neustálý trénink a narůstání síly poděkuje," řekla Valeria Lukyanova v rozhovoru pro magazín Cosmopolitan.

Na sociálních sítích se ukázala bez nánosů líčidel a kosmetických triků, které umí udělat s obličejem zázraky. A nutno říct, že mnohdy je méně skutečně více. Přestože je lidská »Barbína« okouzlující svou podobou – pokud se nalíčí, i jako přirozená žena zůstává půvabná.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: