Reklama:

Záhadná smrt na D5: Za jejím úsměvem je něco chladného a prázdného, komentovala si snímky Kristýna (†18)

Dívka podle všeho spáchala sebevraždu.
Dívka podle všeho spáchala sebevraždu.
Foto: Archiv Kristýny D.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2020

Nedělní brzké ráno se stalo osudnou pro teprve osmnáctiletou Kristýnu D. z Tachovska. Policie přijala oznámení, že mladá žena byla nalezena mrtvá na dálnici D5 u Svaté Kateřiny. Zatím nikdo přesně neví, co se v osudný čas stalo. Mluví se o sebevraždě. Její otec Jiří D. odmítá, že by k takovému činu měla sklony či důvod.

Reklama:

Na sociální síti se krátce po objevení těla mladé dívky objevila výzva jejího otce. „Kdo ví něco o smrti mé 18leté dcery Kristýny, ať pošle zprávu. Byla zabita dnes ráno cca ve 4 hodiny na Kateřině,“ konstatoval zprvu. Následně se za svá slova omluvil. "Možná jsem přestřelil výrokem, kdo zabil mou dceru, ale nikdo mi nedal na výběr. Dnes bych napsal umřela mi dcera, to nejdražší co máme. Rodiče milují své děti stále. Ještě jednou děkuji, nevěděl jsem, kolik přátel opravdu měla, je vás hodně," zmírnil svá slova na Facebooku Jiří D.

Reklama:

Lidé otci kondolovali. Jde o velkou tragédii, kdy vyhasl život teprve osmnáctileté dívky. Jeden z uživatelů se vyjádřil k místu, kde policisté dívku objevili. "Právě jsem zaparkoval na opačné straně, na parkovišti. Šli po mě kolegové, kteří odbočovali na Rozvadov, a už tam byla uprostřed silnice, policajti řídili provoz. Taky nic nevěděli, ani co za člověka tam leží. Upřímnou soustrast," uvedl jeden z diskutérů.

V souvislosti s případem a objasněním, co se v neděli v brzkých ranních hodinách stalo, policie požádala veřejnost o pomoc. „Žádáme veřejnost, zejména řidiče, kteří v neděli kolem třetí až půl čtvrté ráno tím úsekem projížděli nebo zastavili, aby se ozvali na linku 158. Uvítáme jakékoliv informace směřující k případu či záznamy z kamerových zařízení,“ řekla mluvčí plzeňské policie Martina Korandová.

Přátele tvrdí, že si vzala život

Někteří přátelé a známí si však myslí, že si vzala život sama. Že určitě nedošlo k násilnému trestnému činu. „Je mi to moc líto. Ale ona doopravdy měla stíny na duši. Ty její příspěvky mě úplně odrovnaly,“ napsala kamarádka Anna.

Podivné vzkazy

Kristýna na svém svém profilu skutečně ke svým příspěvkům psala podivné komentáře. "Ale všechny drogy na tomto světě ji před sebou nezachrání," uvedla k jednomu ze svých snímků.

"Za jejím úsměvem je něco chladného a prázdného," napsala k další fotografii. "Kde je moje mysl?" dotazovala se u jiného snímku, na němž byla zachycena její tvář

V tuto chvíli se smrtí mladé dívky zabývá policie, která pracuje s více verzemi úmrtí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: