Zamilovaná Tereza H. pomýšlí na veselku. Svému příteli poslala na sociální síti výmluvný vzkaz

Tereza H.
Tereza H.
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 1. 2023

Tereza H., která strávila dlouhých několik let v pákistánském vězení, momentálně prožívá šťastné chvíle s přítelem, fotbalistou Mariánem Kolářem (29). Její pohledný partner na ní může oči nechat. Pro ŽivotvČesku.cz řekla již dříve její babička, že jejím snem bylo stát se modelkou, což dost vypovídá o její kráse. Nyní pohledná blondýnka začala pomýšlet na svatbu. Na sociální síti tak muži svého srdce naznačila, po čem touží.

Terezin příběh je v Česku velmi známý. Po dlouhých letech v pákistánském vězení, kde se ocitla poté, co se zapletla do drogové aféry, se vrátila letos na jaře do České republiky a nepříjemnou životní kapitolu nechala za sebou. Krátce poté si našla partnera, kterým se stal MMA zápasník Michal Kotalík, jehož minulost se velmi podobá té Terezině. Nějaký čas totiž také strávil ve vězení. Dvojice však žila příliš daleko od sebe, a tak se jejich vztah rozpadl. 

Dnes je mladá žena, která je poměrně populární na sociálních sítích, opět šťastná po boku nového partnera, fotbalisty Mariána Kováře (29), který od roku 2017 hostuje v SK Hanácká Slavia Kroměříž. Stejně jako Tereza H. pochází z Uherského Hradiště. Podle toho, jak se pohledná blondýnka vyjádřila na sociální síti, je pár skutečně velice zamilovaný.

Pohledná dívka na sociální síti Instagram nyní zveřejnila fotografii vysněných svatebních šatů a výmluvně u nich označila svého partnera, který by podle výpovědi Tereziny babičky neměl váhat příliš dlouho - atraktivní plavovláska se totiž vždy těšila zájmu potenciálních nápadníků.

"Snila o tom, že bude létat do světa. Vzor buď asi neměla, nebo o tom nevím. Chtěla být slavnou modelkou, ale vzala to ze špatného konce," řekla babička Terezy H. už dříve pro ŽivotvČesku.cz, což vypovídá o tom, že se za ní už dříve otáčeli muži, sem tam i některé ženy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.