Zanedbaný Matthew Perry ze seriálu Přátelé je k nepoznání. V kostkované košili a teplákách skryl nadváhu, v napuchlém obličeji se mu zrcadlí únava

Matthew Perry
Matthew Perry
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 5. 2022

Herec Matthew Perry (52) v 90. letech patřil mezi nejpopulárnější a nejatraktivnější herce. Ženám učarovával upřímným úsměvem a také perfektním smyslem pro humor. Prošel ale proměnou, kvůli které je k nepoznání od toho, jak vypadal dříve. Z posledních fotografií je patrné, že nemá chuť o sebe pečovat.

Od roku 2017 si nezahrál v žádném seriálu a jeho posledním filmem byl snímek k 25. výročí premiéry seriálu Přátelé z roku 2019. Matthew Perry je důkazem, že některé celebrity se ze špatné stezky nemohou vrátit k úspěšné kariéře a že vzhled, ať se to lidem líbí, nebo ne, je velmi důležitý k tomu, aby herci získávali role.

Problémy s drogami, prášky na předpis a alkoholem jsou pro seriálového Chandlera dávnou minulostí, zanechaly na něm ovšem nesmazatelné stopy. Vzhledem ke kariérním neúspěchům navíc herec nemá ani motivaci se o sebe starat tak, jako tomu bylo dříve. Nosí šedivé strniště, zanedbaně vypadající kostkované košile a tepláky. Navíc vypadá i unaveně, to především od rozchodu se snoubenkou.

Matthew Perry se měl ženit, jeho ženou se měla stát Molly Hurwitzová, ta ovšem svatbu i zásnuby zrušila. "Dali si na chvíli pauzu a Matthew hned flirtoval s jinou ženou. To Molly pochopitelně rozrušilo, on sám ale nechápal, proč ho pak potrestala definitivním rozchodem. Ona se ale ptala sama sebe, za koho se to vůbec chystala provdat," řekl zdroj z okolí herce deníku The Sun.

Zdá se, že i rozchod se snoubenkou se na Perrym podepsal. Je ale také možné, že už se snažit nechce. Nyní se navíc soustředí na pracovní povinnosti související s brzkým vydáním jeho životopisné knihy, kde chce popsat nejen natáčení seriálu Přátelé, ale také svůj boj s démony.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.