Zápas potvrzen. Vémola dostane do klece Babu Jagu, slibují si konec v prvním kole

Mikulášek se utká s Vémolou.
Mikulášek se utká s Vémolou.
Foto: Archiv
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2020

MMA zápasník Karlos Vémola už zná jméno nejbližšího soupeře pro MMA zápas. Do klece s ním vkročí Václav Mikulášek přezdívaný Baba Jaga. Galavečer se uskuteční 26. září v pražské hale O2 Universum na galavečeru OKTAGON 17. Dojde tam k souboji zejména poté, co na sobě nenechali niť suchou na sociálních sítích.

Pro Vémolu to stejně jako pro Mikuláška bude výzva. Terminátor si musí zpravit reputaci, poté co ho v prosinci uspal Attila Végh před vyprodanou O2 Arenou, Mikulášek si může na Vémolovi udělat velmi dobré jméno.

A jak vůbec došlo k tomu, že se oba potkají v kleci? Pomohly k tomu poměrně tvrdá vyjádření na Facebooku.

To ani není zápasník, párkrát se porval na diskotéce a hraje si na zápasníka,“ odstartoval Vémola konflikt. „Chybí mu trošku pokory a aby držel hubu. Navíc když čtyři měsíce zpátky lízal podlahu,“ odpověděl nekompromisně rebel Mikulášek. A bylo jasno...

Jak to vidí promotér:

Vémola versus Mikulášek je zápas, který od nás po měsících stresu dostanou všichni za odměnu. Oba se tak dlouho popichovali a hádali, že to nakonec zaujalo nejen je samotné, ale také všechny fanoušky. A protože máme za sebou měsíce stresu, tak nyní přichází čas se královsky pobavit. A přesně to od této bitvy všichni čekáme," okomentoval hlavní souboj pro nadcházející akci Oktagonu promotér Ondřej Novotný.

Mikulášek ve většině svých zápasů skončil v prvním kole. Buď vyhrál, nebo prohrál a první kola jsou mu osudová. Oproti tomu Vémola je přesvědčen, že zápas potrvá pár minut. Mikuláška vidí jako potravu.

Na facebookovém profilu Andreje Babiše (66), který spravuje tým jeho marketingových specia...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu