Zápas potvrzen. Vémola dostane do klece Babu Jagu, slibují si konec v prvním kole

Mikulášek se utká s Vémolou.
Mikulášek se utká s Vémolou.
Foto: Archiv
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2020

MMA zápasník Karlos Vémola už zná jméno nejbližšího soupeře pro MMA zápas. Do klece s ním vkročí Václav Mikulášek přezdívaný Baba Jaga. Galavečer se uskuteční 26. září v pražské hale O2 Universum na galavečeru OKTAGON 17. Dojde tam k souboji zejména poté, co na sobě nenechali niť suchou na sociálních sítích.

Pro Vémolu to stejně jako pro Mikuláška bude výzva. Terminátor si musí zpravit reputaci, poté co ho v prosinci uspal Attila Végh před vyprodanou O2 Arenou, Mikulášek si může na Vémolovi udělat velmi dobré jméno.

A jak vůbec došlo k tomu, že se oba potkají v kleci? Pomohly k tomu poměrně tvrdá vyjádření na Facebooku.

To ani není zápasník, párkrát se porval na diskotéce a hraje si na zápasníka,“ odstartoval Vémola konflikt. „Chybí mu trošku pokory a aby držel hubu. Navíc když čtyři měsíce zpátky lízal podlahu,“ odpověděl nekompromisně rebel Mikulášek. A bylo jasno...

Jak to vidí promotér:

Vémola versus Mikulášek je zápas, který od nás po měsících stresu dostanou všichni za odměnu. Oba se tak dlouho popichovali a hádali, že to nakonec zaujalo nejen je samotné, ale také všechny fanoušky. A protože máme za sebou měsíce stresu, tak nyní přichází čas se královsky pobavit. A přesně to od této bitvy všichni čekáme," okomentoval hlavní souboj pro nadcházející akci Oktagonu promotér Ondřej Novotný.

Mikulášek ve většině svých zápasů skončil v prvním kole. Buď vyhrál, nebo prohrál a první kola jsou mu osudová. Oproti tomu Vémola je přesvědčen, že zápas potrvá pár minut. Mikuláška vidí jako potravu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.