Zásadně nesnídá. Krásná Iva Kubelková prozradila, co stojí za tím, že po čtyřicítce má postavu snů

Nextfoto
Modelka Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 4. 6. 2021

Moderátorka a modelka Iva Kubelková (43) patří mezi ženy, které ani po čtyřicítce neztrácejí na kráse a šarmu. Její kouzlo nepopiratelně zdědila i dcera Natálie Jirásková (16), která roste do nádherné dospělé ženy. Okouzlující dvojnásobná maminka prozradila svůj recept na špičkovou postavu. A co je rozhodně zajímavostí, že modelka startuje den bez snídaně. "Nesnídám a mé první jídlo je oběd," řekla pro ŽivotvČesku.cz pohledná Iva Kubelková.

Iva Kubelková se v modelingu pohybuje už dlouho, v roce 1996 se stala první českou vicemiss a od té doby jako by se vůbec nezměnila. Svůj půvab ale předala dvěma dcerám a dospívající Natálie Jirásková je tak krásná, že by mohla kráčet ve stopách slavné maminky.

Sama Iva i po čtyřicítce má luxusní postavu, kterou jí ostatní ženy mohou jen závidět. Vděčí za ni nejen stravě, ale i pohybu. "Jsem letitý vegetarián. Tedy stravu mám jinou, protože nejím maso, občas si dám rybu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz slavná modelka s tím, že důležitou roli u ní hraje pravidelnost.

"Nemám to tak, že bych jedla pětkrát denně po troškách, jak se doporučuje, ale jím relativně pravidelně. Paradoxně nesnídám. Mé první jídlo je oběd a pak si dám menší večeři okolo osmnácté hodiny. Někdy si dám klidně něco, než jdu spát, ale nic těžkého," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková.

Jenže jen o stravě to není. Pohledná dvojnásobná maminka se sice zdravě stravuje, ale moc dobře ví, že pevnou postavu vytvaruje jen tvrdá dřina. "Chodím na takzvaný »kruháč«, což se mi na mou postavu osvědčilo, že to funguje, kdy dochází zejména k posilování vnitřních svalů. Snažím se alespoň třikrát týdně, ale ne vždy mi to kvůli práci vyjde," dodala moderátorka a modelka, která má dcery Natálii a Karolínu s umělcem Georgem Jiráskem, s nímž se seznámila už v 90. letech.

Oblíbený moderátor a příležitostný zpěvák Leoš Mareš (46) se na sociální síti pochlubil fo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu