Zase je v tom Soukup. Agáta odtajnila, proč měla zakázáno přijít na finále soutěže krásy

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 5. 2024

Před dvěma týdny proběhlo slavnostní finále Miss Czech Republic, na které dorazil podnikatel Jaromír Soukup po boku dlouholeté známé Michaely Taschnerové. Do Fora Karlín naopak nepřišla někdejší vicemiss Agáta Hanychová, od které by se účast na soutěži krásy spíše očekávala. Agáta nyní v pořadu na serveru Super.cz prozradila, že ji zakladatelka soutěže Taťána Makarenko poprosila, aby nechodila. "Požádala mě, abych tam nechodila, protože tam šel Jaromír Soukup s partnerkou," vysvětlila Hanychová. Zda je bývalá PR manažerka partnerkou podnikatele, není potvrzené. Nebylo by to poprvé, co Agáta vypustila z úst nepravdu. Vůči jednomu z jejích tvrzení se před nedávnem pro ŽivotvČesku.cz ohradila právě Taschnerová.

Agáta Hanychová se o důvodech, proč chyběla na slavnostním finále soutěže krásy Miss Czech Republic nechtěla bavit. Nyní ale v pořadu, který natáčí s bratrem Vincentem, takzvaně kápla božskou.

"Já jsem nebyla na Miss, protože mi tam byl zakázán vstup," uvedla se smíchem Agáta a dodala, že už nemůže skoro nikam. "Mně čtyři dny předtím volala Taťána Makarenko, která mě původně pozvala, ale pak mě požádala, abych tam nechodila, protože tam šel Jaromír Soukup s partnerkou," vysvětlila brunetka s tím, že prezidentka národní soutěže krásy nechtěla, aby se všechny výstupy z večera týkaly právě Agáty a jejího expartnera Jaromíra.

To, jestli je bývalá marketingová ředitelka Michaela Taschnerová partnerkou Jaromíra Soukupa, není jisté. Ani jeden z nich vztah nepotvrdil. Zřejmě ale ani Agáta nemá právo nazývat vícenásobnou matku Soukupovou partnerkou.

Ve svém podcastu před dvěma dny Hanychová uvedla, že další z údajných partnerek někdejšího mediálního magnáta - novinářka Gábina - nosí stejný přívěsek, jako v minulosti od otce své mladší dcery dostala ona, a tudíž s podnikatelem udržuje vztah.

Dle tvrzení influencerky by tedy Jaromír Soukup vyznával polygamii a měl více partnerek najednou. Svou zkušenost s tím, že Agáta nemusí vždy mluvit pravdu, má právě jedna z údajných známostí bývalého šéfa TV Barrandov.

Michaela Taschnerová, jež v minulosti působila jako tisková mluvčí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT), se vůči jednomu z tvrzení Agáty pro ŽivotvČesku.cz ohradila. Týkalo se jí a údajného intimního vztahu s Miroslavem Dopitou.

"Pana Dopitu osobně znám, neboť jsme byli spolužáci na střední škole, Obchodní akademii Dušní. To je ale vše! Jakékoliv intimnosti či vztahy radikálně popírám," sdělila pro ŽivotvČesku.cz sympatická Michaela.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.