Zase jí to sluší. Dáda Patrasová se po delší době ukázala mezi lidmi

Dáda Patrasová
Dáda Patrasová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 6. 2024

Dáda Patrasová, herecký idol z 80. a 90. let, se ukázala po třech měsících ve společnosti. Nenechala si ujít sraz luxusních značek automobilů na tvrzi Dubeč. Někdejší královna dětských srdcí oslavila koncem dubna 68. narozeniny a krátce předtím i 41. výročí svatby se známým muzikantem. Manželce saxofonisty Felixe Slováčka to v džínách a bílém saku slušelo. Není žádným tajemstvím, že umělkyně se již několik let potýká s problémy s alkoholem. Z nejnovějších fotografií to vypadá, že zřejmě prožívá jedno z lepších období. V rámci březnové tiskové konference, kde Dáda byla po boku manžela ve společnosti naposledy, pro ŽivotvČesku.cz Felix uvedl, že si akci společně užili a že je u »nich vše opět zalité sluncem«.

Dáda Patrasová v posledních měsících neprožívala nejlepší období svého života. Od podzimu, kdy její dcera Anička Slováčková znovu bojuje s onkologickým onemocněním, na kdysi atraktivní herečku dolehla ještě více tíha osudu. Felix Slováček se nechal již několikrát slyšet, že jeho žena bojuje se svými démony, což ostatně dopadlo nedávno tak, že kvůli dopravní nehodě pod vlivem alkoholu v roce 2022 »vyfasovala« od soudu dvouletý zákaz řízení a peněžitý trest 200 tisíc korun.

Nejnovější fotografie ale ukazují, že Dáda šla zřejmě do sebe, když dorazila na společenskou akci, kde se setkali majitelé luxusních značek vozů. U některých z nich černovláska zapózovala a vypadala spokojeně.

Dáda do společnosti zvolila sportovně elegantní outfit v podobě tmavých džínů, bílého saka a bílých tenisek. Oči před sluncem chránila velkými slunečními brýlemi. I bez brýlí to ale někdejšímu mužskému idolu slušelo.

Naposledy, když se Dáda Patrasová ukázala ve společnosti v polovině března, jí dělal doprovod její manžel Felix Slováček. "Moc jsme si to s Dádou užili," tehdy pro ŽivotvČesku.cz stručně uvedl Felix, jemuž dělá v životě největší vrásky zdravotní stav jeho dcery a skutečnost, že s manželkou to je »jako na houpačce«.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.