Zase o rok starší, ale stále krásnější. Ewa Farna oslavila 28. narozeniny. Kolega ze SuperStar jí poslal vzkaz

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Se svolením TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 8. 2021

Oslavila už 28. narozeniny. Zpěvačka Ewa Farna stihla za poslední roky vybudovat nejen svoji hudební kariéru, ale založila také rodinu s manželem Martinem Chobotem. Spolu mají syna Artura a prožívají šťastné období. Krásná tmavovláska měla významný den, ke kterému jí popřál kolega z poroty SuperStar a hudebník Ondřej Soukup (70). "Přeji Evě, aby pozitivní energie, která z ní přímo tryská, ji nikdy neopustila," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Ewa Farna se za poslední roky hodně vypracovala a dospěla v krásnou ženu a také maminku. V červnu 2019 přivedla na svět prvorozeného syna Artura a dva roky předtím se provdala. Získala si fanoušky nejen v Česku, ale také v zahraničí – například v Polsku i z důvodu, že má polské kořeny a sousední země je pro ni srdeční záležitost.

Nazpívala velké množství hitů jako Ticho, Měls mě vůbec rád, Boží mlejny melou nebo Leporelo a další. V září 2012 odstartovaly castingy na novou řadu pěvecké soutěže Superstar, kde zasedla v porotě společně s Palo Haberou (59) a také hudebním skladatelem Ondřejem Soukupem. Právě on ji k letošním narozeninám poslal milý vzkaz.

"Přeji Evě, aby pozitivní energie, která z ní přímo tryská, ji nikdy neopustila," vzkázal zpěvačce jeden z nejuznávanějších hudebníků přes redakci ŽivotvČesku.cz.

Ewa Farna uvedla nový hit Tělo, který má cílit na to, že krása tkví i v nedokonalostech, které jsou podle jejích slov »tetováním od přírody«. Sama byla jeden čas ze strany médií kritizována kvůli postavě přesto, že ani s kilogramy navíc nikdy neztratila půvab a charisma. Nyní si užívá mateřství a je otázkou, jestli už s manželem nepomýšlí i na druhé miminko. To ale ukáže až čas.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.